Domov Novinky Ancelotti: Real je pre mňa predovšetkým rodina

Ancelotti: Real je pre mňa predovšetkým rodina

Carlo Ancelotti poskytol rozhovor klubovej televízii po predĺžení zmluvy s Realom Madrid do roku 2026. Nižšie uvádzame všetky druhy talianskych myšlienok súvisiacich s touto veľmi dôležitou skutočnosťou.

Autor: Marek Varga
0 komentár

„Toto je pre mňa veľmi šťastný deň. Som nesmierne šťastný, že môžem naďalej žiť sen v tomto klube, s týmito fanúšikmi a hráčmi. Tento deň si musím poznačiť do kalendára, pretože je to pre mňa veľké šťastie.“

„Predĺžil som zmluvu, pretože tímu sa v predchádzajúcich rokoch darilo a teraz je na dobrej ceste. V klube je veľmi dobrá atmosféra, čo je nesmierne dôležité.“

„Bez dobrého vzťahu medzi trénerom a hráčmi nie je možné byť úspešný. Samozrejme, som vďačný Realu za možnosť pokračovať v práci. Ale vďaka patrí aj hráčom, pretože na každom kroku ukázali fantastický prístup.“

„Real Madrid je pre mňa predovšetkým rodina. Atmosféra v tomto klube a okolo neho je veľmi rodinná, počnúc kontaktom s prezidentom. Každý z nás zo seba vydáva maximum, pretože pracujeme v rodinnej atmosfére.“

„Florentina považujem za hlavu rodiny a človeka, ktorý dosiahol vo futbale viac ako ktokoľvek iný. Stále je motivovaný a veľmi silný. Je prvým fanúšikom tohto klubu.“

„Je ním už od detstva, čo robí jeho cit k Realu výnimočným. Drží klub na vrchole. Za posledných 20 rokov dosiahol veľa, podobne ako Santiago Bernabéu v 50. rokoch.“

„Real má dobrú budúcnosť. Minulosť už bola napísaná, teraz píšeme súčasnosť. Budúcnosť však vyzerá sľubne, pretože káder je veľmi mladý a hráči sú mimoriadne talentovaní. Budúcnosť bude naplnená úspechom, rovnako ako minulosť a prítomnosť. Táto nová generácia futbalistov je odsúdená na úspech.“

„V Reale Madrid som zažil veľa nezabudnuteľných momentov. Bol tam Baleove „rely“ vo finále Copa del Rey, Ramosova hlavička v roku 2014 a víťazstvo v 14. Európskeho pohára po neuveriteľných obratoch. Na nič nezabudnem. Vyhrali sme ligu, superpohár a minulú sezónu pohár. Všetky tituly sú dôležité a nemožno na ne zabudnúť.“

„To, čo sa stalo, je teraz minulosťou. Pozerám dopredu. Keď mi niekto povie, že som vyhral štyri Ligy majstrov, myslím na víťazstvo v tej ďalšej.“

„Nemyslím si, že som sa zmenil ako človek ani ako tréner v porovnaní s mojím prvým pôsobením v klube. Možno mám trochu viac vedomostí, pretože som nadobudol viac skúseností.“

„Moji zamestnanci sú mladí a nadšení. Počas tréningu chcú neustále hľadať nové riešenia a držia krok s technologickým pokrokom. Veľmi mi to pomáha v každodennej práci.“

„Veľmi by som chcel trénovať tím na novom Bernabéu, ktorý je už 100% kompletný. Po predĺžení zmluvy si už teraz môžem myslieť, že budem mať prvýkrát možnosť viesť Real Madrid na vynovenom štadióne. Je to veľmi pekné.“

„Chcem zaželať všetkým fanúšikom šťastný nový rok. Spoločne sa pokúsime dosiahnuť čo najviac.“

zdroj: realmadrid.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x