Domov Novinky 400-tisíc eur a 11-tisíc návštevníkov

400-tisíc eur a 11-tisíc návštevníkov

Ľudia z celého sveta už navštívili nový fanshop na Santiago Bernabéu a nechali tam milióny eur.

Autor: Marek Varga
0 komentár

„Vyzerá to ako obchod, ktorý vytvoril Amancio Ortega. Je to veľkolepé. Vyzerá to ako Zara. Je to pôsobivé, veľmi pôsobivé. Florentino je šampión.“

Toto je prvá reakcia otca a dcéry, fanúšikov Realu, po vstupe do nového oficiálneho obchodu Realu na Santiago Bernabéu. Otvorili ho minulú stredu a má skvelý štart.

Predajňa sa nachádza na ulici Padre Damián, vedľa vchodu do čestnej lóže štadióna a Relevo to preskúmal. Priestor má rozlohu 2 800 metrov štvorcových a vyznačuje sa efektnými LED obrazovkami, ktoré upútajú pohľad od vchodu do chodieb na každom poschodí predajne.

Keď vojdete, máte pocit, že ste v obchodnom dome. Všetci ľudia sa pozerajú doľava a doprava, vyberajú si, kde začať: prejdete cez recepciu, vyjdete po schodoch na prvé poschodie a uvidíte veľmi veľký priestor, kde si môžete prezerať všetko oblečenie madridismo: mikiny, čiapky, šortky, polokošele, dresy, dámsku časť, ako aj stánok Adidas.

Nová oficiálna súprava Realu Madrid je teraz v predaji a je propagovaná všade v obchode. Toto je hlavná atrakcia spolu s gólmi Merengues z veľkých európskych večerov, ktoré sa zobrazujú na 3D obrazovkách.

Fanúšikovia Realu zostali bez slov, keď si spomenuli na Baleov kop v Kyjeve, hlavičku Sergia Ramosa v Lisabone a Carvajalovu hlavičku vo Wembley.

„Máte už dres Mbappého?“ pýtalo sa veľa mladých fanúšikov. Ale ten tam ešte nebol. Predajňa však bola otvorená od 10:00 do 21:30 a bola plne profesionálne obsluhovaná. Všetci zamestnanci sa ubezpečili, že každý zákazník bol spokojný s ich návštevou a bol nápomocný v mnohých smeroch.

Počet návštevníkov novej oficiálnej predajne Realu Madrid presiahol jedenásťtisíc denne. Väčšina hostí boli cudzinci. Boli časové úseky, keď bolo ťažké stretnúť španielskych fanúšikov vo fanshope.

Pokiaľ ide o peniaze, čísla sú ohromujúce: obrat okolo 400 000 eur za deň. V deň otvorenia, v stredu 5. júna, obchod zarobil približne pol milióna eur. Najpredávanejším dresom vo štvrtok boldres s menom Judea Bellinghama.

„Ľudia, ktorí prídu do obchodu, tu minú v priemere 100 eur,“ hovoria niektorí zamestnanci, s ktorými Relevo komunikovalo.

Ceny dresov: 100 EUR za originálny fanúšikovský dres, 135 EUR s menom a číslom, 150 EUR za originálny dres Authentic (ten, ktorý nosia hráči), 185 EUR s personalizáciou.

Pre zaujímavosť, nálepka s „15“ stojí 15 eur. Tento cenník platí v novej predajni Realu Madrid, s ktorou boli fanúšikovia Merengues v deň otvorenia veľmi spokojní. A ešte šťastnejší sú ľudia v klube, mädliaci si ruky myšlienkou na budúci predaj Mbappého dresu.

zdroj: relevo.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x