Domov Klub 178 miliónov eur v krajných obrancoch

178 miliónov eur v krajných obrancoch

Autor: Administrátor
0 komentár 240 videní

Hodnota všetkých krajných obrancov Realu Madrid je 178 miliónov eur. Achraf Hakimi je hodnotený najvyššie. Po tejto sezóne bude musieť klub urobiť niekoľko dôležitých rozhodnutí.

Fabio Capello nedávno povedal, že jediným klubom v Španielsku, ktorý nebude až tak postihnutý v dôsledku pandémie bude Real Madrid.

Vyhrajte zájazd do Madridu na zápas Real Madrid - Espanyol – VIAC INFORMÁCIÍ

Vzhľadom na hodnotu jednotlivých hráčov nemožno poprieť, že kráľovský veľkoklub môže počítať so značným finančným zabezpečením.

Podľa Transfermarkt má najvyššiu hodnotu Achraf Hakimi – 54 miliónov eur. Nasledujú Dani Carvajal (40 miliónov eur), Ferland Mendy (32 miliónov eur), Sergio Reguilón (20 miliónov eur), Marcelo (16 miliónov) a Álvaro Odriozola (10 miliónov eur).

Marcelo
Má za sebou zložitú sezónu. V jeho prípade niet pochýb o tom, že peniaze investované do neho už dávno splatil po prestupe z Fluminense. Opäť sa hovorí o tom, že môže opustiť klub po sezóne. Zidane mu dal dôveru, ale Brazílčan sa nedokázal vrátiť na úroveň spred posledných rokov a utrpel štyri svalové zranenia.

Ferland Mendy
Ako jediný nový hráč sa mohol spoľahnúť na stabilné miesto v zostave. V niektorých fázach sezóny určite vyhral priamu konkurenciu s Marcelom. Real Madrid za neho zaplatil 48 miliónov eur a v súčasnosti má hodnotu 32 miliónov. V jeho prospech hrá skutočnosť, že je to iba jeho prvá sezóna v španielskom hlavnom meste a ak si zachová trend, čoskoro stúpne aj jeho hodnota.

Dani Carvajal
Momentálne nie je žiadny súper pre Daniho Carvajala na pravej obrane – najmä teraz nie, keď Odriozola odišiel na hosťovanie do Bayernu. Rovnako ako v jeho prípade už dávno splatil peniaze investované do neho. Momentálne má hodnotu 40 miliónov eur.

Achraf Hakimi
Skutočný klenot na prestupovom trhu. Už vo veku 21 rokov má miesto v zostave Borussie Dortmund a priťahuje pozornosť všetkých veľkých klubov v Európe. Jeho súčasná hodnota je 54 miliónov eur. Otázne zostáva, kde bude hrať budúcu sezónu. Los Blancos sa musia rozhodnúť, či si ho nechajú, alebo sa rozhodnú pre jeden z najlepších obchodov za posledné roky. Záujem o neho majú aj v Bayerne a v PSG.

Álvaro Odriozola
Na prekvapenie všetkých odišiel na hosťovanie do Bayernu. Nezodpovedal Zidanovým plánom, ale po jeho odchode zostal v tíme len jeden pravý obranca. Real Madrid za neho zaplatil v roku 2018 40 miliónov eur. Jeho hodnota sa znížila na 10 miliónov. V júni končí jeho hosťovanie v Bayerne a je možné, že sa mu bude hľadať nový klub.

Sergio Reguilón
Ďalší hráč, ktorý už splatil investované peniaze do neho. Po solídnej sezóne v Seville sa jeho hodnota zvýšila na 20 miliónov eur. Teraz sa klub bude musieť rozhodnúť, či sa 23-ročný hráč vráti do Madridu. V tomto ohľade bude asi najdôležitejšie to, čo bude s Marcelom. Ak Brazílčan zostane, pravdepodobne bude jeho hosťovanie predĺžené.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x