Domov Prestupy Zvrat v situácii so Sergiom Ramosom, Sevilla poslala ponuku!

Zvrat v situácii so Sergiom Ramosom, Sevilla poslala ponuku!

Všetko zrejme nasvedčuje tomu, že prípad bývalého kapitána Realu Madrid naberie náhly spád a hráč sa nakoniec vráti do Sevilly, ktorú opustil v roku 2005, a presťahoval sa do španielskej metropoly.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Dnes sme vás informovali o tom, že Sergio Ramos má namierené do saudskoarabského klubu Al Ittihad, kde sa mohol stať spoluhráčom Karima Benzemu.

MARCA a AS dnes oznámili, že Sergio Ramos sa nepripojí k Seville, ale prestúpi do Al-Ittihad. Existujú však protichodné správy o bývalom kapitánovi Realu Madrid, pretože Santi Ortega z Cadena SER uisťuje, že stredný obranca sa nakoniec vráti do svojho rodného klubu.

Po odchode z PSG mal Španiel ponuky od tímov zo Saudskej Arábie, ako aj od iných európskych klubov. Ramos sa však vráti do starého domova a v neľahkej situácii posilní obranu.

Pepe Castro už potvrdil kontakty a napriek tomu, že niektoré dôležité postavy v klube, ako napríklad Víctor Orta, odmietli možnosť jeho návratu, stredný obranca sa chystá na návrat do Sevilly.

Sevilla neprežíva najlepšie časy v obrane. V lige majú nula bodov a prežívajú komplikovanú situáciu. Marcão sa nezotavil zo zranenia a klub tak potrebuje lídra, ktorý dodá tímu pevnosť a silu. Sergio Ramos nepochybne spĺňa tieto očakávania a bude lídrom v obrane.

Ramos je voľný hráč, takže sa môže kedykoľvek pripojiť k Seville. Okrem posilnenia defenzívy poskytne stredný obranca aj motiváciu, ktorá Seville chýbala v posledných zápasoch. Očakáva sa, že Sergiov návrat do Andalúzie bude oznámený v najbližších hodinách alebo dňoch.

zdroj: Cadena SER

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x