Domov La Fábrica Zostane Marcelov Enzo v akadémii Realu?

Zostane Marcelov Enzo v akadémii Realu?

Marcelo nemieni ukončiť kariéru a ak si nájde klub mimo Španielska, presťahuje sa tam aj s celou rodinou.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Pre Real to znamená, že syn Brazílčana Enzo by akadémiu opustil.

Marcelov odchod spôsobil Realu Madrid nečakaný problém. Tridsaťštyriročný Brazílčan zatiaľ nemieni zavesiť kopačky na klinec a hľadá klub, kde by mohol ukončiť kariéru.

Bývalý kapitán chce, aby ho na jeho ďalšej ceste sprevádzala celá jeho rodina vrátane staršieho syna Enza, ktorý je jedným z najsľubnejších hráčov v akadémii Madridu.

Enzo momentálne hrá za tím Infantil B  a bol jedným z najvýraznejších hráčov v poslednej edícii turnaja LaLiga Promises, kde mladí hráči Los Blancos napokon obsadili druhé miesto.

Enzo má 12 rokov a do akadémii Realu Madrid prišiel pred 5 rokmi zo Santa Ana. Odvtedy zaznamenáva elektrizujúci pokrok.

Tréneri z La Fábricy hovoria, že Enzo má veľký potenciál byť o triedu vpred a chcú, aby zostali v akadémii, tvrdí to Bernabéu Digital.

Marcelo zasa myslí na presťahovanie sa s celou rodinou a všetko bude závisieť od budúceho bydliska. Je jasné, že záujmy Realu Madrid zasahujú do Marcelových zámerov. Kráľovské vedenie hľadá riešenia, ako sa dohodnúť. Ak si však Marcelo nájde klub mimo Španielska, pre Real bude ťažké Enza udržať.

zdroj: bernabeudigital.com, mundodeportivo.com

Marek Varga

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x