Domov Zápasové spravodajstvo Zidane: „Bola by chyba už myslieť na stredajší zápas“

Zidane: „Bola by chyba už myslieť na stredajší zápas“

Autor: PDReal
706 videní

Zinedine Zidane predstúpil pred novinárov v Real Madrid City pred zápasom s Valladolidom. Tréner uviedol: „Bola by chyba už myslieť na stredajší zápas. V sobotu máme zápas LaLigy a je to najdôležitejšia vec smerujúca k tomu, čo príde. Sústredili sme sa a prežili sme fantastický týždeň, takže teraz je čas predviesť všetko čo sme na ihrisku robili “.

Posily

„Zvonku je to z hľadiska prichádzajúcich hráčov vždy rovnaké. Toto je Real Madrid a vždy sa bude diskutovať o hráčoch, ktorí by sem mohli prísť, nikdy sa to nezastaví. Všetko, na čom s tímom pracujeme, je sústredenie na zápasy, ktoré nás čakajú, pretože ich máme dosť na to, aby sme na ne mysleli v každodennej príprave a nič iné nás nezaujíma “.

Benzema

„Má trochu nepohodlie, vzniklo to včera a nebude s nami vo Valladolide. Uvidíme čo budúci týždeň. Od nedele, pondelka uvidíme ako sa veci vyvinú “.

Barcelona – PSG

„Pozerám všetky zápasy. Rád pozerám futbalové zápasy a rád vidím dobré hry. Som ako každý iný fanúšik “.

Mbappé a Haaland

„Uvidíme. Sú to dvaja veľmi dobrí hráči, ako Messi a Cristiano, Neymar … a veľa ďalších talentovaných hráčov. Sú to naozaj mladí chlapci a ukazujú, že sú hráčmi pre súčasnosť a budúcnosť “.

zdroj: realmadrid.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x