Domov Novinky Zdá sa, že Zidane znova prekonal ďalšie hrozby

Zdá sa, že Zidane znova prekonal ďalšie hrozby

Autor: Jana Comová
923 videní

Zranenie Daniho Carvajala síce vrhlo tieň na posledné pookriatie Realu Madrid. Niet pochýb o tom, že Los Blancos začínajú pomaličky napredovať. Tri po sebe idúce víťazstvá a dve Curtoisove čisté kontá naznačujú, že sa klub vracia k lepšej forme aj napriek zraneniam a fámam, ktoré ho obklopujú.

Zinedine Zidane zažil jeden z najhorších okamihov svojej kariéry na poste trénera Realu Madrid práve vtedy, keď papierovo slabšie Alcoyano v januári vyrazilo Real z Copa del Rey. Vtedy si mnohí mysleli, že by to mohlo znamenať jeho koniec.

Zdá sa však, že Zizou opäť prekonal zlú formu, ktorá vyvolala fámy o jeho odchode, a po telefonáte od Florentina Péreza (po výhre nad Huescou), opäť pocítil podporu klubu. Návratom „starého“ Zidana získal tím sebavedomie a vyrovnanosť aj bez Ramosa, ktorý ho podporoval z tribúny.

Los Blancos začínajú v seba znovu veriť aj napriek tomu, že ich čakajú vo všetkých súťažiach ťažké časy. Zranenie Carvajala je ďalšou negatívnou vecou, ​​ktorá sa udiala za posledné týždne. Pre Zidana je ťažké nahradiť pravého obrancu, ktorý je jedným z jeho najdôležitejších hráčov.

Aj po odohraní dvoch ďalších zápasov zaostáva Real Madrid za Atléticom Madrid o päť bodov a fakticky bude preň ťažké vrátiť sa na cestu za ziskom titulu. Tím je však v optimistickom duchu presvedčený, že ak Atlético Madrid zakopne, môže sa tento rozdiel vyrovnať.

Pokiaľ ide o Ligu majstrov, Realu Madrid by mohol pomôcť možný marcový návrat Edena Hazarda po zranení. Hazard by mohol pomôcť vyradiť Atalantu a tým by dokázal svoju hodnotu. Ramos by mohol byť k dispozícii v odvete proti Atalante.

Zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
3 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

3
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x