Napísal

Marek Varga

Real Madrid je moja vášeň dlhé roky a preto som sa rozhodol založiť webstránku a prinášať slovenským a českým fanúšikom vždy aktuálne informácie o dianí v klube. Následne vznikla myšlienka založenia oficiálneho fanklubu a už to nie je len o webstránke, ale o komunite, ktorá sa pravidelne stretáva na zrazoch, zájazdoch a iných organizovaných akciách. Ak Ťa niečo zaujíma, kľudne sa mi ozvi na sociálnych sieťach 😉

6x komentované

 1. Fujo

  Presne ako píše Laura, s Atlétmi to sú v poslednej dobe fakt otrasné zápasy. Boli sme bez viacerých kľúčových hráčov ale je vidieť že lavičku máme dostatočne kvalitnú. Fede bol najlepší hráč, Courtois ako bol odpisovaný na začiatku sezóny tak teraz ukazuje prečo sme ho kúpili a ukazuje svoje kvality.

 2. Laura97

  A to si vezmime, že nám chýbali Benzema, Bale, Hazard. Chlapci to zvládli tímovo a Courtois v posledných zápasoch ukazuje svoje kvality, je z neho naozaj opora.

 3. Kovyx

  Mne sa celkom páčil zápas , až na koncovku, k tej sme sa moc nedostavali … no dôležité je že mame trofej 😉

 4. Laura97

  Tie finále proti Atlétom sú ale vždy pekný hnus. Ale hlavné je, že sme vyhrali aj keď nebyť Fedeho tak by to najskôr bola prehra. Spravil to najlepšie, čo mohol v tej chvíli.

 5. Fujo

  Jović vobec nie je zohraty s timom zatial, vobec mu nejde…zatial celkom nudny zapas a atleti dobre brania, podla mna to bude o jednom gole dnes. Zatial je vyborny Valverde a Mendy (tomu vytknem asi len tie centre)

 6. Kovyx

  Chyba tam mariano, jovic hra ako keby prvý krát bol na ihrisku a mal to v pecku

Zanechajte svoj komentár

Copyright © 2013-2018 HALAMADRID.SK | Všetky práva vyhradené! Všeobecné podmienky | Ochrana osobných údajov.