Domov Novinky „You´ll never walk alone”

„You´ll never walk alone”

Real Madrid po skončení zápasu s Liverpoolom zahral z reproduktorov na Santiago Bernabéu hymnu The Reds "You´ll never walk alone". Bola to odpoveď kráľovského tímu na veľkolepé gesto ich súpera.

Autor: Marek
0 komentár

„Ďakujem vám, madridistas. Real Madrid je vo štvrťfinále Ligy majstrov. A teraz, ako prejav vďaky Realu Madrid a madridismo smerom k Anfieldu za emotívne gesto voči nášmu milovanému čestnému prezidentovi Amanciovi Amarovi, zaznie hymna Liverpoolu na Santiago Bernabéu,“ zaznelo z úst hlásateľa na Santiago Bernabéu hneď po záverečnom hvizde. Fanúšikovia hymnu súpera ocenili potleskom.

„Liverpool sa k nám na Anfielde v deň, kedy zomrel náš čestný prezident, zachoval veľmi krásne. Prejavili gesto neuveriteľnej veľkosti, gesto veľkého klubu. Dnes sme im to chceli oplatiť. Boli nám veľmi vďační. To bolo to najmenej, čo sme mohli urobiť, aby sme to posilnili. Zdôrazňujem, že okrem toho, čo sa deje na ihrisku, kluby tejto triedy ukazujú svoju veľkosť práve takýmito gestami. Takými, aké nám ukázal Liverpool na Anfielde,“ povedal po zápase Emilio Butragueño, riaditeľ Realu Madrid pre vzťahy s inštitúciami.

zdroj: realmadrid.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x