Domov ČLENSTVO Výročné valné zhromaždenie 2017

Výročné valné zhromaždenie 2017

Autor: Marek Varga
141 videní

V sobotu 4. novembra sa konalo výročné valné zhromaždenie nášho fanklubu. Dejiskom zhromaždenia bol Hotel Tenis v stredoslovenskom meste Zvolen. Čakal nás príjemne strávený deň, všetci zúčastnení majú predsa ten istý obľúbený klub – Real Madrid.

Valného zhromaždenia sa zúčastnili členovia fanklubu z rôznych kútov Slovenska a samozrejme nás potešila aj návšteva člena Honzu z českého Bruntálu.

[quote color=“#000000″ bcolor=“#81d742″]Členom fanklubu sa môžete stať aj vy! Všetky potrebné informácie nájdete na webe: https://halamadrid.sk/clenstvo[/quote]

Na valnom zhromaždení sme si zhodnotili rok 2017 a zároveň predstavili zmeny na rok 2018. Zásadné zmeny nastanú vo fungovaní členstiev. Predstavili sme nové členské balíky a ďalšie výhody, ktoré s tým súvisia. Prinášame vám aj videozáznam, v ktorom prezident fanklubu Marek Varga predstavuje nové členstvá a zároveň vysvetľuje, prečo dané zmeny nastali.

Ako ste sa mohli z videozáznamu dozvedieť nastali zmeny v registrácií, prišli sme s novou členskou sekciou na webe a zmenil sa aj obsah samotných členských balíkov.

Okrem samotných členských balíkov prináša registrácia aj iné výhody, ktoré boli tak isto odprezentované na valnom zhromaždení. Postupne sa tým výhodám budeme venovať, nakoľko ešte prebiehajú rokovania s potencionálnymi partnermi fanklubu.

Druhá časť prezentácia patrila viceprezidentovi fankluvu a zároveň šéfredaktorovi portálu HalaMadrid.sk Vladimírovi Dančíkovi, ktorý priblížil fungovanie webstránky, prezentoval zaujímavé štatistiky a prezradil koľko lístkov sme počas roka 2017 zabezpečili pre členov fanklubu.

Na konci prezentácie Vlado odhlalil aj plánovaný turnaj, ktorý pripravujeme a bude mať charitatívny zámer. Už teraz máme pre fanúšika veľmi zaujímavé suveníry, ktoré sa budú dražiť ako napríklad originálny dres Realu Madrid podpísaný hráčmi, lopta Real Madrid podpísaná hráčmi, podpísaný dres slovenskej reprezentácie ako aj prvoligových klubov z domácej Fortuna ligy.

K spomínanému turnaju budeme postupne zverejňovať informácie, máme prisľúbenú aj veľmi zaujímavú úćasť. Okrem iného si účastníci mohli vyskúšať novú kolekciu oblečenia, ktorú sme už sprístupnili na našom fanshope.

Po skončení oficiálnej časti sme si dali chutný obed, porozprávali sme sa, zabavili, zahrali si bowling. Veríme, že účasť na budúcoročnom valnom zhromaždení bude vyššia a kroky, ktoré sme podnikli a ďalej budeme zlepšovať tomu napomôžu.

Pokiaľ sa zaujímate o členstvo vo fanklube, radi vám zodpovieme na Vaše otázky. Kontaktovať nás môžete mailom na [email protected]

FOTOGALÉRIA

Odporúčame