Domov Lístky na zápas

Lístky na zápas

Autor: Marek

Členom fanklubu môžeme pomôcť priblížiť sa k hviezdam svetového futbalu

Vidieť naživo najkrajší futbalový štadión na svete a vychutnať si atmosféru hlavného mesta Španielska. Ak ste doteraz považovali za “problém” zohnať lístok na zápas bieleho baletu, považujte tento “problém” za vyriešený. La Peña Madridista de Eslovaquia vám dokáže zabezpečiť lístok za cenu, ako ju klub bežne predáva, to znamená, že na lístku nie je žiadny zisk. Náš oficiálny fanklub komunikuje priamo s klubom z Madridu a vďaka tomu vám dokáže zabezpečiť lístky rôznych kategórií.

Lístky dokážeme zabezpečiť na domáce ale aj vonkajšie zápasy Realu Madrid.

Na domácu La Ligu máme k dispozícií aj informačný cenník (viď. nižšie). Lístky zabezpečujeme aj na Ligu majstrov a Copa del Rey, k nim však cenník nemáme, nakoľko pred sezónou sa nedá vedieť akých súperov bude mať Real Madrid. Ceny sú však veľmi priateľské.

Pomôcka: Podľa mapy štadióna si môžete všimnúť, že sa štadión delí na miesta za bránou FONDO a postranné miesta LATERAL. K dispozícii máme päť sektorov.

Upozornenie

Zaručiť a garantovať schválenie lístkov vám v mene klubu nemôžeme. Je možné, že klub neschváli stanovený počet lístkov. Najmä k záveru sezóny je dopyt po lístkoch väčší. Zo skúseností vieme, že na bežný ligový zápas dostávame lístky bez komplikácii. Výnimku tvorí El Clásico, ktoré v ponuke pre istotu nemáme. Na skupinovú fázu, osemfinálové a štvrťfinálové zápasy Ligy majstrov sme tiež vždy obdržali žiadaný počet lístkov. Lístky na Copa del Rey bývajú schválené tak isto a lístky sme obdržali aj na Európsky aj Španielsky Superpohár. Tak isto členov upozorňujeme, že lístky do Madridu posielame približne tri týždne pred zápasom, na zápasy o ktoré býva väčší záujem mesiac pred zápasom (po tomto termíne žiadosti nebudú schválené) a klub nám odpoveď o schválení (resp. neschválení) lístkov posiela až 10 dní pred zápasom. Tento proces žiaľ nijako nevieme urýchliť.