Domov Prestupové leto 2021 Všetci hráči Realu Madrid sú na predaj

Všetci hráči Realu Madrid sú na predaj

Autor: Marek
20 komentárov 2195 videní

V lete môže Real Madrid opustiť ktokoľvek, pretože klub mieni zvážiť všetky ponuky, ktoré prídu. Nikto už nie je nedotknuteľný.

Real Madrid včera oznámil, že sa s Manchestrom United dohodol na prestupe Raphaëla Varana, za čo majú králi od Angličanov dostať 50 miliónov eur.

O odchode Francúza sa hovorí už niekoľko týždňov, takže madridismo nebolo nijako zvlášť prekvapené, keď oba kluby zverejnili oficiálne oznámenia k tejto záležitosti.

Priaznivci Los Blancos však nemusia byť v najbližších dňoch prekvapení, pretože stopér nie je posledným hráčom, ktorý toto leto opustí španielsku metropolu.

„V Madride sú teraz všetci futbalisti na predaj, pokiaľ klub dostane dobré ponuky,“ uviedol odvážne Alberto Pereiro v relácii El Transistor v rádiu Onda Cero.

Novinár ubezpečil, že žiadny hráč Realu Madrid dnes nie je nedotknuteľný. Očakáva sa, že v budúcej sezóne sa fanúšikovia vrátia na štadióny, ale nikto nevie odhadnúť, koľko z nich bude môcť sedieť na tribúnach, pretože konečné rozhodnutia sú v rukách autonómnych orgánov jednotlivých regiónov.

Z tohto dôvodu sa klub musí stále starať o svoje financie a chopiť sa trhových príležitostí, pretože pandémia je stále zahalená neistotou.

Po Varanovom odchode má teraz Real Madrid 27 hráčov. To je príliš veľa hráčov, najmä preto, že minulú sezónu ukončili králi s 22 hráčmi, keďže Jović a Ødegaard boli na hosťovaniach.

V ideálnom prípade by mal tím pozostávať z približne 23-24 hráčov, čo znamená, že môžu odísť ešte najmenej traja hráči.

Už v máji španielske médiá informovali, že králi sú pripravení bez váhania predať niekoľko z desiatich hráčov. V tom čase sa spomínal Varane, ktorý už klub opustil, ďalej Eden Hazard, Gareth Bale, Marco Asensio, Luka Jovic, Isco, Marcelo, Dani Ceballos, Mariano a Borja Mayoral.

Dnes je budúcnosť hráčov ako Jesús Vallejo, Dani Ceballos, Martin Ødegaard a Takefus Kubo, ktorí strávili minulú sezónu na hosťovaní, otázna, ale v najbližších dňoch sa to môže týkať aj ďalších hráčov.

Pred rokom sa kvôli zložitej ekonomickej situácii predali hráči ako napríklad Achraf Hakimi alebo Sergio Reguilón. Králi za nich obdržali nemalé financie.

Los Blancos teraz tiež zváži, kto im môže zaručiť najväčší príliv peňazí, ktoré je možné použiť na udržanie finančného zdravia klubu alebo na záchranu prípadného prestupu Kyliana Mbappého.

zdroj: Onda Cero

Subscribe
Notify of
20 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

20
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x