Domov Novinky Viníciusovi bude ponúknutý dres s číslom „7″

Viníciusovi bude ponúknutý dres s číslom „7″

Napriek sezóne plnej vzostupov a pádov Vinicius Junior opäť dokázal, že je jedným z najlepších mladých hráčov planéty.

Autor: Marek
3 komentáre

Carlo Ancelotti ho po skvelom výkone proti Liverpoolu označil za najrozhodujúcejšieho hráča na svete. Teraz vo veku 22 rokov je Vinicius Junior jedným z lídrov Realu Madrid na ihrisku.

Sú to Brazílčanove góly, asistencie, sekvencie prenášania lopty, neúnavné šprinty smerom k súperovej bránke a mentalita, ktoré pomáhajú poháňať tím vpred a vyhrávať zápasy. V priebehu piatich sezón v klube sa Vinicius vypracoval na dôležitého hráča klubu.

Nová správa od Bruna Andradeho z UOL Sport v Brazílii uvádza, že klub teraz zvažuje možnosť ponúknuť svojmu hviezdnemu hráčovi dres s číslom „7″.

Dres s číslom „7″ je v Reale Madrid historické a nosili ho legendárni hráči ako Cristiano Ronaldo, Raul, Butragueño, Amancio, Juanito a Raymond Kopa.

Real Madrid chce odmeniť Brazílčana za jeho úsilie na ihrisku a dať hráčovi ešte väčšie uznanie – symbol jeho postavenia a rastu v klube.

Mnoho dôležitých čísiel sa pravdepodobne uvoľní v najbližších rokoch s Karimom Benzemom (9), Lukom Modričom (10), Tonim Kroosom (8) a Nachom (6) na súmraku ich kariéry.

Nie je jasné, či by si chcel Vinicius Junior vziať číslo „7″ alebo počkať na jedno z vyššie uvedených čísel. Tak či onak, Brazílčan si vyslúžil právo voľby a pravdepodobne bude budúcim kapitánom po boku Fedeho Valverdeho.

zdroj: UOL Sport

Subscribe
Notify of
3 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

3
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x