Domov Novinky Vinícius Junior má pred zápasom s Mallorkou extra motiváciu

Vinícius Junior má pred zápasom s Mallorkou extra motiváciu

Kapitán konkurenčného tímu nepovažuje Viníciusa za vhodný vzor pre deti.

Autor: Michal
0 komentár

Vinicius Junior sa v posledných mesiacoch snažil zopakovať svoju najlepšiu formu. Sezónu začal veľmi dobre, po pozoruhodnom ťažení 2021/22, ktoré sa skončilo tým, že strelil gól ktorým Real Madrid vyhral Ligu majstrov. V dôsledku toho sa dúfalo, že brazílsky krídelník raz a navždy poskočil z vysoko hodnoteného zázračného dieťaťa na superhviezdu. Nadšenie však v poslednej dobe ochladlo.

Zatiaľ čo Viniciusove nasadenie bolo slušné, jeho prínos v poslednej tretine ihriska sa vytráca. Začína to vyzerať ako Vini z minulosti, ktorý bol veľmi nekonzistentný.

Vo svojich prvých siedmich zápasoch sezóny v La Lige strelil 5 gólov. V nasledujúcich jedenástich zápasoch však skóroval len raz. Samozrejme, boli tam aj dobré výkony, ako napríklad zápasy Copa del Rey proti Villarrealu a Atleticu Madrid, pričom v oboch skóroval.

Viniciusovi nepomohla ani neustála búrka emócií, ktorá ho obklopovala na ihrisku aj mimo neho. Stojí za to pripomenúť, že má stále len 22 rokov.

Nie práve ideálna forma sa možno premietla aj do väčšej frustrácie mladého futbalistu, ktorý sa znova častejšie venuje nefutbalovým činnostiam. To samozrejme nenecháva chladnými ani súperov, ktorý očividne nemajú Brazílsku hviezdu v láske.

Superhviezda Realu Madrid nemá v radoch konkurencie veľa podporovateľov

Počas rozhovoru pre DAZN ES, na otázku ktorý z hráčov Madridu by mohol byť vzorom pre jeho deti, Antonio Raillo odpovedal:

„Ak by som im jedného dňa mal dať hráča za príklad, dám Modriča alebo Benzemu, ale Viniciusa…nikdy.“

To je určite dosť drsné vyhlásenie, najmä o niekom kto má len 22 rokov. Ostáva len dúfať že to bude pre Viniciusa extra motivácia, aby sa sústredil viac na svoje výkony ako na okolie. Ešte pred zápasom proti Raillovej Mallorke, ho čaká dnes večer duel s Valenciou.

Verme že Vini sa ukáže v tom najlepšom svetle.

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x