Domov Novinky V prípade Camavingu by malo ísť o ľahšie zranenie

V prípade Camavingu by malo ísť o ľahšie zranenie

Autor: Michal
4 komentáre

Real Madrid prehral s Espanyolom 2:1. To môžme označiť len za katastrofálny výsledok pre Los Blancos. Počas celých 90 minút sa hráči Realu trápili, pričom iba brilantný individuálny gól Karima Benzemu slúžil ako akákoľvek útecha v zápase.

Táto strata je pre Real Madrid ďalšou fackou ktorá by mala prebudiť hráčov po skvelom začiatku sezóny. Rovnako ako v prípade výsledku proti Sheriffu v strede týždňa, toto bol jeden zo zápasov, ktoré mal Real vyhrať.

Podľa správy Juan Ignacio Garcia-Ochoa z MARCA mohol stredopoliar Realu Madrid Eduardo Camavinga s Espanyolom utrpieť zranenie.

Eduardo Camavinga striedal pre zranenie

To by vysvetľovalo, prečo bol v 46. minúte vystriedaný. Aj keď samozrejme Camavinga bojoval v bizarnej širokej úlohe v strede poľa. A Ancelotti možno len pristúpil k zmene zo 4-4-2 na 4-3-3 s Rodrygom.

MARCA píše, že Camavinga bude cez reprezentačnú prestávku testovaný vo Francúzsku a potom sa rozhodne čo s ním.

K zraneniu pravdepodobne prišlo keď ľavý stredopoliar Adrian Embarba dupol na Camavingovu nohu po neskorom príchode do súboja. Keďže Camavinga zápasí s bolesťou, opuchom a možným zranením, žltá karta sa pri spätnom pohľade určite zdá byť opodstatnená.

Real Madrid má už tak dostatok obáv o kondíciu v strede poľa. Toni Kroos sa len nedávno vrátil po pubalgii, Dani Ceballos je stále zranený a Luka Modric aj Casemiro sú zjavne unavení.

Našťastie u mladého Francúza by sa nemalo jednať o vážne zranenie. Prinajmenšom by nemal chýbať po októbrových medzinárodných zápasoch.

Ancelotti ho potrebuje, tím ho potrebuje. Jeho energia zmenila priebeh niekoľkých zápasov. Camavinga dobre naskočil do zápasov s Interom Miláno, Valenciou a samozrejme pri debute proti Celte Vigo kde sa mu podarilo skórovať.

zdroj: therealchamps.com