Domov Fanklub & komunita Turnaj vo FUT FIFA14!

Turnaj vo FUT FIFA14!

Autor: dado23
47 videní

HalaMadrid.sk Vám prináša ďalšiu súťaž! Tentokrát však tí, ktorí sa chcú zapojiť nebudú musieť zbierať lajky na Facebooku a nebudú musieť preukazovať ani svoje manažérske schopnosti.

 

Aktualizácia! -> po naplnení všetkých miest sa turnaj už spustil! 

Zručnosť si však naša súťaž jednoznačne vyžaduje. Jedná sa totiž o turnaj v najrozšírenejšom futbalovom simulátore na svete, vo videohre FIFA14 od EA Sports na PC platforme.

 

Systém turnaja je nasledovný, pričom počet miest je obmedzený (32). Na začiatku bude vylosovaných 8 skupín, ktoré sa odohrajú systémom každý s každým. Zo skupiny postupujú dvaja najlepší a pokračujú v klasickej vyraďovacej fáze. Začiatok turnaja je naplánovaný najneskôr na 8.11. a dohadovať zápasy sa budú v skupine na Facebooku. Prihlasovanie do turnaja je možné na tomto odkaze.

 

No a teraz k tomu najhlavnejšiemu, na čo všetci čakáte a všetkých to zaujíma – o čo sa bude hrať? Ako oficiálny fanklub Realu Madrid, najlepšiemu účastníkovi venujeme naše fanklubové tričko a k tomu 25 000 coins. Druhý najlepší hráč dostane 50 000 coins a tretí 25 000 coins. Coins do súťaže venoval hráč s prezývkou Gigibuffon38, ktorý spolu s naším redaktorom (VladoRMCF) hrá za jeden československý FIFA klan. Za túto cenu mu patrí naša srdečná vďaka.

 

1. Cena – tričko + 25 000 Coins

tricko

2. Cena – 50 000 Coins

3. Cena – 25 000 Coins

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x