TIPOVAČKA

Sezóna 2016/2017 skončila a s ňou aj naša tipovačka. Ďakujeme všetkým tipujúcim, ktorí sa do nej zapojili a veríme, že sme vám cenami spravili radosť. Samozrejme, ceny by neboli nebyť našich partnerov, preto aj im ešte raz ďakujeme. Vyhodnotenie posledného bloku tipovačky nájdete na konci článku. Želáme príjemné letné dni a na tipovačku sa môžete tešiť aj v novej sezóne. HALA MADRID!

Partneri tipovačky:

  • Fan-store.sk nie je len obyčajný obchod so suvenírmi. Je to tím ľudí, ktorých spája vášeň pre šport rôzneho druhu – od futbalu, cez hokej až po Formule a Moto GP. Je to miesto, kde nájdete široký výber kvalitných fanúšikovských predmetov. Nájdete tu množstvo dresov, oblečenia, suvenírov a doplnkov s motívom Realu Madrid. Celkovo prevádzkujú fan shopy v 4 európskych krajinách – na Slovensku, Česku, Poľsku a v Maďarsku 24 hodín, 7 dní v týždni.

fan-store-cz

  • TV DIGI Sport – Televíziu, ktorú športovým fanúšikom snáď ani netreba predstavovať. Spolu sme si vychutnali už niekoľko skvelých akcií a najnovšie sa DIGI Sport rozhodol podporiť aj našu tipovačku, do ktorej nám venujú kupóny na mobilnú aplikáciu DIGI GO aby ste si svoj milovaný Real Madrid mohli vychutnať odkiaľkoľvek.

logotypDigiSport

  • FutbalTour.skCestovná kancelária, ktorej hlavným zámerom je ponúknuť kvalitný a kompletný servis futbalovým priaznivcom a klientom, ktorí majú záujem navštíviť najlepšie zápasy. CK nám každý mesiac do tipovačky poskytne zľavový kupón a suvenír Realu Madrid.

futbal-tour

 

  • To je fotbal – Spoločenská hra pre fanúšikov, hráčov, trénerov – unikátne skĺbenie futbalových pravidiel a hernej stratégie. Je to simulácia skutočného futbalového zápasu!

tojefotbal

  • Knihy Fotbalové hvězdy 2017 a Ronaldo – Chlapec, který věděl, za čím jde od vydavateľstva Egmont a knihy Fotbalové stadiony, ktoré venoval autor pán Jiří Vojkovský

egmont-fotbalove-stadiony

 

Výhercovia 5. bloku tipovačky:

1. cena Deka Real Madrid – Matej Martinčo
2. cena Kniha Ronaldo + set pier – Pavol Slnek
3. cena Pivový pohár Real Madrid – Rastislav Kováč

Copyright © 2013-2015 HALAMADRID.SK | Všetky práva vyhradené! Podmienky a ochrana osobných údajov.