Domov Novinky TIKET ANALÝZA: Sheriff Tiraspol – Real Madrid

TIKET ANALÝZA: Sheriff Tiraspol – Real Madrid

Autor: Marek
0 komentár 508 videní

Tak ako včera, aj dnes si zahrám v Lige majstrov žlté karty. Tentokrát to bude v zápase Sheriff Tiraspol – Real Madrid, hranica over 4,5 v kurze 2,31.

Sheriff Tiraspol je momentálne v skupine D na 3.mieste, čo mu zaručuje účasť v Europskej lige. Podla papierových predpokladov by na tomto mieste už aj mal zostať, aj keď lopta je guľatá a môže sa stať hocičo.

Vyhrajte zájazd do Madridu na zápas Real Madrid - Espanyol – VIAC INFORMÁCIÍ

Sheriff dokázal vyhrať v Španielsku v kurze 30, čo bolo obrovské prekvapenie. Pri pomere striel 30:4 a držaní lopty 68:32 uhrali výsledok 1:2. Taktiež v tomto zápase bolo udelených 7 žltých kariet. Celkovo Sheriff nazbieral v 4 zápasoch 10 kariet, čo je 2,5 karty na zápas.

Inšpirujte sa tiketom na zápas Sheriff Tiraspol- Real Madrid – ZOBRAZ TIKET

Real Madrid aktuálne vedie skupinu D. Dnes sa očakáva, že si ide do Tiraspolu po 3 body, ale ako som vyššie spomínal, lopta je guľatá a prekvapenie z posledneho zapasu sa môže kľudne zopakovať. Real inkasoval v 4 zápasoch 6 kariet, čo je 1,5 karty na zápas. Práve v zápase s Tiraspolom ich inkasoval 3.

Osobne neočakávam dnes nejaké veľké prekvapenie a myslím si, že Real si odnesie domov 3 body. Ale taktiež očakávam, že domáce mužstvo nechá dnes na trávniku srdce a spravia všetko pre to, aby doma uhrali dobrý výsledok proti hviezdnemu Realu. Bude to taký futbalový sviatok.

Hlavným rozhodcom bude dnes Szymon Marciniak z Poľska, ktorý udeluje pomerne dosť kariet. V jeho posledných 10 zápasoch udelil 8, 6, 4, 3, 5, 7, 7, 6, 7 a 6 kariet. Podľa tejto štatistiky by dnešný tip vyšiel v 8 prípadoch, kedy rozhodoval.

TIP: Počet žltých kariet – Viac ako 4.5 (kurz 2.31)

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x