Domov Novinky Takuhiro Nakai: Japonská senzácia Realu Madrid začína vynikať

Takuhiro Nakai: Japonská senzácia Realu Madrid začína vynikať

Autor: PDReal
544 videní

Takefusa Kubo nie je jedinou mladou japonskou hviezdou Realu Madrid. Pretože 17-ročný Takuhiro Nakai začína motať hlavy súperom v mládežníckych kategóriách Los Blancos.

Takuhiro sa narodil v japonskej Shige. Klub ho podpísal, keď mal iba deväť rokov. Stalo sa tak potom čo si ho všimli skauti Realu Madrid na jednom z jeho sústredení v Číne.

Po tom, čo Real Madrid v roku 2016 prísne sankcionoval Športový arbitrážny súd (CAS), bola to práve Nakaiho matka, ktorej svedectvo zabránilo ďalšiemu trestu pre Real.

„Pipi“, ako ho všetci v klube volajú, je šikovný tvorca hry. V priebehu rokov sa fyzicky vyvíjal a teraz vyniká vo svojej vekovej skupine. Začínal ako útočný stredopoliar a v posledných sezónach ustúpil do hlbšej pozície. Ku svojej kvalite pridal tvrdú prácu a začal pútať pozornosť trénera Castilly, Raúla.

Sedemnásťročný hráč chce ísť po stopách Kuba, ktorý je momentálne na hosťovaní v Getafe, a je predmetom pozornosti mnohých konkurenčných skautov i agentov. V októbri 2020 bol Pipi prvýkrát povolaný trénovať zo prvým tímom Realu Madrid. Je považovaný za jeden z najväčších talentov v juniorských kategóriách Realu Madrid.

Hráč ma zmluvu s agentúrov Stellar, ktorú nevedie nikto iný ako Jonathan Barnett.

zdroj: marca.com; wikipedia.org

Subscribe
Notify of
14 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

14
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x