Domov Novinky Takto by mal vyzerať nový Real Madrid

Takto by mal vyzerať nový Real Madrid

Autor: PDReal
3437 videní

Florentino Pérez bude prezidentom Realu Madrid až do roku 2025, pretože žiadny iný kandidát nepredložil potrebnú dokumentáciu, aby mohol proti nemu stáť.

74-ročný Peréz je 18 rokov prezidentom Los Blancos, rozdelený medzi dve etapy. Priviedol klub k novým výšinám, pokiaľ ide o ich viditeľnosť a ekonomické príjmy, zatiaľ čo im všetci závidia 13 Európskych pohárov, ktoré budú zdobiť múzeum nového Estadio Santiago Bernabeu, ktoré by malo byť hotové na jeseň 2022.

Fanúšikovia na tribúnach

Hlavnou výzvou ďalšej etapy Florenta Pereza vo funkcii prezidenta Realu Madrid bude dosiahnutie hospodárskej stability na pozadí pandémie COVID-19. Existuje nádej, že akonáhle sa fanúšikovia začnú vracať na štadióny, plán bude vyzerať trochu jasnejšie.

Nové Bernabeu a európska superliga budú základom nového Realu Madrid Florentina Péreza. Španielsky podnikateľ verejne uznal, že európsky futbal potrebuje zmenu, aby zaručil hospodársku budúcnosť tímov.

Ešte raz na výslní

Florentino Perez chápe, že Real Madrid musí opäť urobiť rozruch. Do popredia pozornosti sa dostávajú dve mená: Kylian Mbappe a Erling Haaland. Mali by to byť novodobé Galacticos ako v roku 2000 alebo leto 2009, keď dorazili Cristiano Ronaldo, Kaka a Karim Benzema.

Mbappe a Haaland sú dvaja hráči, ktorí upútajú pozornosť všetkých. Znie to čudne, keď to hovoríme v čase, keď strana Zinedina Zidana bojuje o zisk double, ale existuje plán, ako do šatne priviesť príval čerstvého vzduchu a mladej krvi.

Mbappe na čele zoznamu

Mbappe je priorita a napodiv aj jednoduchší podpis. Naďalej váha s obnovením zmluvy, ktoré mu ponúkol Paris Saint-Germain, platnosť jeho aktuálnej dohody má vypršať v roku 2022.

Dvadsaťdvaročný mladík sa chce cítiť ako líder tímu, niečo, čo podľa neho nie je v Paríži v nasledujúcich rokoch možné. Real Madrid sa pokúša podpísať Mbappeho od roku 2017, keď prešiel z Monaka do PSG. Florentino Perez čaká na správu z Kataru, že je Kylian na prestupovom trhu.

V tom okamihu predloží prezident Realu Madrid ponuku na zabezpečenie podpisu hráča, ktorý sa má stať jedným z najväčších svetových velikánov.

Pedrerol v pondelňajšom vydaní El Chiringuito uviedol :

„Opakujem: Mbappe bude v nasledujúcej sezóne hrať za Real Madrid. Nechystá sa prijať obnovenie z PSG a je presvedčený, že klub bude pripravený stanoviť logickú cenu vzhľadom na to, že mu zostane rok kontraktu. A veľmi si želá prestúpiť do Realu Madrid.“

Haaland je menej jasný

Pokiaľ ide o Haalanda, ťažkosti spočívajú v jeho zmluvnej situácii a finančnej sile Borussie Dortmund, aj keď bola ovplyvnené pandémiou COVID-19. Nórsky útočník vstúpil do nemeckého klubu z Red Bull Salzburg v januári 2020 a idea bola že tu zostane až do roku 2022.

Dortmund zatiaľ nešpecifikoval cenu za Haalanda, ale ak tak urobí, bude Real Madrid prvým tímom, ktorý to bude vedieť. Haalandov agent, Mino Raiola, uviedol, že nie je na predaj. Uvidíme.

Florentino Perez má jasno v tom, že Haaland zapadá do profilu Realu Madrid, ale nechystá sa ohroziť finančnú stabilitu klubu. Ak sa začne dražobná vojna, Los Blancos vylúči svoje meno zo závodu.

Alaba, Ramos, Lucas … a Zidane

Na zozname je však viac hráčov, počnúc stredopoliarom Rennes Eduardom Camavingom. Podpísanie zmluvy s ním bolo zastavené kvôli neistote spôsobenej pandémiou COVID-19. Rovnako nepokročila dohoda o podpísaní čoskoro budúceho voľného hráča Davida Alabu, ktorú zatiaľ Real Madrid nepotvrdil.

Budúcnosť Sergia Ramosa sa medzičasom zdá byť stále viac a viac ďalej od klubu. Nebol urobený žiadny pokrok. Nie je tu žiadna dohoda ani s Lucasom Vazquezom.

Nový Real Madrid je v nedohľadne, prídu niektorí slávni hráči, ale budúcnosť Zinedina Zidana je ďalšou veľkou neznámou, ktorá sa ešte len musí vyriešiť. Iba Florentino Perez a Francúz vedia, čo sa stane. Nikto iný.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
10 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

10
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x