Domov Prestupy Štyri možnosti pre Marcela

Štyri možnosti pre Marcela

Po vypršaní zmluvy s Realom Madrid zostáva Marcelo bez klubu, no záujemcov o privedenie Brazílčana je veľa.

Autor: Marek Varga
2 komentáre

Marcelo je jedným z mnohých hráčov, ktorí sú od 1. júla bez klubu. Po vypršaní zmluvy s Realom Madrid nemieni 34-ročný Brazílčan zavesiť kopačky na klinec a chce pokračovať v kariére.

Podľa Mundo Deportivo má obranca v nadchádzajúcej sezóne štyri možnosti, kde nájsť uplatnenie: Getafe, Real Valladolid, Miláno a Olympique Marseille.

Pokiaľ ide o španielsky dvor, Getafe hľadá posily, aby nezažilo podobnú situáciu ako v minulej sezóne. Los Azulones by boli pre Marcela dobrou voľbou, pretože futbalista by zostal v Madride a nemusel by cestovať s celou rodinou mimo španielskeho hlavného mesta.

Druhým klubom z Primera División, ktorý má o Marcela záujem, je Real Valladolid. Prezidentom Los Pucelanos je Ronaldo, ktorý má s Marcelom skvelý vzťah.

Príchod obrancu by bol pre tím z Kastílie a Leonu určite dobrým marketingovým ťahom a samotný futbalista by nemusel opustiť Madrid.

V súvislosti s cestou mimo Španielska sú v hre dva kluby: Miláno a Marseille. Rossoneri sú späť v Lige majstrov a Marcelo by bol solídnou posilou pre talianskeho majstra pred náročnou sezónou.

V Miláne by bojoval o miesto na ľavej strane obrany s Theom Hernándezom. Olympique de Marseille, ktorý si tiež zahrá aj Ligu majstrov, chce prelomiť hegemóniu PSG v Ligue 1 a v Marcelovi vidí silné posilnenie defenzívy.

zdroj: mundodeportivo.com

Marek Varga

Subscribe
Notify of
2 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

2
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x