Domov Novinky Studená vojna: Kto zavolá ako prvý?

Studená vojna: Kto zavolá ako prvý?

Autor: Marek Varga
8 komentárov 3483 videní

Kapitán je pripravený urobiť ústupky a súhlasiť s počiatočnou ponukou klubu, ktorej obsahom bol ročný kontrakt a zníženie platu o 10%.

Sergio Ramos hľadá spôsob, ako zostať v Reale Madrid. Chce si naďalej obliekať biely dres a nosiť kapitánsku pásku. Vie, že všetko sa musí riešiť rozhovorom, ktorý zatiaľ nerealizoval ani on ani Florentino Pérez, dnes hlási MARCA.

Ramos vždy odmietal prijať ročný návrh zmluvy. Uchádzal sa o dvojročný alebo ešte dlhší kontrakt. Teraz je jeho pozícia iná a pravdepodobne pristúpi aj k ročnej zmluve.

Hovoríme o dvanástich mesiacoch so znížením platu o desať percent, s čím napríklad súhlasil Luka Modrić.

Od slávneho rozhovoru v Elche sa rokovania neposunuli vpred v otázke, ktorá sa stala osobnou záležitosťou prezidenta a kapitána. Do rozhovorov nebol zapojený nikto iný a ďalší krok sa neprijal, čo ešte viac sťažilo situáciu.

V klube sa už začalo hovoriť o tom, že kapitán opustí klub. Počítali s tým, že Ramosovi vyprší koncom tohto mesiaca kontrakt, a spoločné dobrodružstvo kapitána s Realom Madrid bude na konci.

Otázni sú aj ostatní obrancovia… Éder Militão začal hrať podľa očakávania, do klubu už prišiel aj David Alaba a všetko sa láme nielen v súvislosti s budúcnosťou Ramosa, ale aj Nacha a Varana.

Francúzovi končí zmluva v roku 2022. Pred niekoľkými týždňami mu Los Blancos ponúkli novú zmluvu, nič však nenasvedčuje tomu, že by ju podpísal.

Varane je v skutočnosti bližšie k odchodu ako Ramos, pretože klub nechce dopustiť rovnakú situáciu, v akej sa ocitli s kapitánom. Nacho by naopak chcel zostať v Madride a veľa médií dokonca informovalo, že podpísal nový kontrakt, ale v skutočnosti hráč stále čaká na to, čo sa stane, pretože chce poznať svoju úlohu v tíme.

Príchod Ancelottiho nič nemení. Toto je rozhodnutie klubu. Talian má s Ramosom vynikajúce vzťahy, vie však, že toto je záležitosť medzi prezidentom a kapitánom, a mali by to vyriešiť. Ak Ramos zostane, tréner bude mať radosť.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
8 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

8
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x