Domov Novinky Športový riaditeľ Eintrachtu Frankfurt prejavil záujem o udržanie Luka Jovica

Športový riaditeľ Eintrachtu Frankfurt prejavil záujem o udržanie Luka Jovica

Autor: PDReal
786 videní

Športový riaditeľ Eintrachtu Frankfurt Fredi Bobic, sa podelil o svoje úvahy o útočníkovi Realu Madrid Lukovi Jovicovi. Ten aktuálne vo Frankfurte hosťuje do konca aktuálnej sezóny.

Jovic ihneď po príchode vyzeral ako jeho bývalé ja, mal veľký vplyv na hru a strieľal góly. Bobic vysvetlil, že udržanie útočníka by bolo pre Frankfurt zaujímavé, ak by mal Madrid záujem hráča predať.

„Snívať je vždy dovolené.“ S Realom Madrid máme dobré vzťahy a túto zimu sme dosiahli dobrú dohodu pre všetky zúčastnené strany. Momentálne nemôžeme povedať, čo sa stane v lete, pretože je ťažké v tejto situácii robiť plány “uviedol Bobic, čo naznačuje, že zotrvanie Jovica by bolo pre nemeckú stranu snom.

Jovic zatiaľ nastupuje z lavičky, pretože sa stále snaží adaptovať na Bundesligu. Bobic hovoril aj o tom, kedy by sa Jovic mohol vrátiť do základnej zostavy.

„Bude to závisieť od Luku a od toho, ako rýchlo dokáže získať späť formu, ktorú tu predtým mal. Andre Silva je veľmi konzistentý hráč, takže si budeme musieť počkať, či zmeníme svoju formáciu, bude to závisieť od mnohých faktorov.“

Madrid bude musieť toto leto urobiť dôležité rozhodnutie o budúcnosti Jovica. Ak útočník nebude mať v španielskom hlavnom meste príslušné minúty, bolo by rozumné, aby Los Blancos šli ďalej, a pokúsil sa ho predať. Treba brať do úvahy že ide o mladého hráča, ktorý potrebuje dôveru, aby dosiahol dobrú formu.

zdroj: managingmadrid.com

Subscribe
Notify of
13 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

13
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x