Domov Fanklub & komunita Spoločné pozeranie finále Ligy majstrov

Spoločné pozeranie finále Ligy majstrov

Autor: dado23
0 komentárov 72 videní

Už vás nudí pozerať zápasy vášho milovaného Realu samých? Chceli by ste si vychutnať pozeranie finále Ligy majstrov v spoločnosti ďalších fanúšikov? Tak nasledujúca akcia je práve pre vás!

 

Po skvelej akcii na finále Copa del Rey, ktorá sa uskutočnila v Bratislave (report z akcie TU), vám opäť prinášame spoločné pozeranie zápasu. Tento zápas bude mať navyše opäť zvláštnu príchuť, nakoľko sa rozhodne o tom, či Real konečne získa toľko vytúženú Décimu.

 

Akcia prebehne na strednom Slovensku, v Banskej Bystrici, v jednej z reštaurácií v centre mesta (Reštaurácia Cechová), kde budú rezervované stoly. Pred zápasom sa stretneme pri hotely Dixon (mapa) o 17:00, kde budú rezervované dráhy na bowling (o zaplatenie sa postaráme spoločne, rovným dielom). Potom sa presunieme do reštaurácie, kde si budeme môcť vychutnávať zápas.

 

Program:

Aj vy môžete podporiť našu aktivitu, stať sa súčasťou Madridismo a užívať si benefity. Viac info tu - MADRIDISMO

17:00 Stretnutie pri hotely Dixon
17:00-19:00 Bowling
19:00 Presun do reštaurácie a pozeranie zápasu

 

V prípade záujmu, je možné vybavenie ubytovania v ubytovni v centre mesta (približne 5min chôdze od reštaurácie).

 

Vašu záväznú prihlášku posielajte na [email protected] najneskôr do štvrtku, 22.5. 2014, do 20:00 hod. V maily uveďte vaše meno a priezvisko, telefónne číslo (kvôli lepšej komunikácii – nepovinné), počet osôb a prípadný záujem o ubytovanie.

 

Poznámka: Cez náš portál a Facebook radi odpropagujeme akciu aj v iných slovenských mestách. Ak máte záujem niečo také zorganizovať, pošlite nám na Vás kontakt a mesto, v ktorom sa akcia bude konať, a my ho radi sprostredkujeme našim fanúšikom.

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x