Domov Mužstvo Sledujte s nami naživo cez písaný live prenos zápas Copa del Rey proti Leganés

Sledujte s nami naživo cez písaný live prenos zápas Copa del Rey proti Leganés

Real Madrid – Leganés 3:0 (1:0)

Góly: 44. Sergio Ramos (pen.), 68. Lucas Vazquéz, 77. Vinícius
ŽK: 55. Nacho, 84. Valverde – 42. Gumbau
Real Madrid: Keylor Navas – Odriozola, Sergio Ramos, Nacho, Reguillón – Casemiro, Valverde, Ceballos – Lucas Vazquéz (71. Isco), Benzema (83. Cristo), Vinícius (78. Brahim Diáz). Náhradníci: Casilla – Carvajal, Vallejo, Modrič, Brahim Diáz, Isco, Cristo.
Leganés: Cuéllar – Juanfran (78. Arnaiz), Bustinza, Siovas, Rodri – Gumbau (46. Silva), R. Peréz – Recio, El Zhar (63, Eraso), Braithwaite – S. Merino. Náhradníci: Tejero – Silva, Ojeda, Arnaiz, Eraso, Omeruo, En Nesyri.

90+2´ Zápas sa skončil!
90´ Nadstavujú sa 2 minúty.
89´ Isco rozohral roh neúspešne, potom sa dostal k strele z diaľky vedľa troch žrdí.
88´ Real Madrid sa snaží kontrolovať si záver stretnutia, aby mu ho Leganés nejakým znížením nepokazil.
86´ Silva získal rohový kop, ten zakončil hlavou vedľa brány útočník Merino.
84´ Žltú kartu dostáva Fede Valverde.
83´ Striedanie: Benzemu nahradil Cristo.
82´ Isco pálil do rohu brány, Iván Cuéllar predviedol výborný zákrok.
81´ Braithwaite dostal presný center pred malé vápno, jeho veľmi dobrá hlavička bola gólová, skvele na čiare zareagoval Keylor Navas.
80´ Desať minút do konca riadneho času. Dokáže Leganés ešte zápas zdramatizovať?
78´ Striedania: Viníciusa nahradil Brahim Diáz, Juanfrana zas Arnaiz.

77´ Vinícius Júnior sa taktiež zapísal do streleckej listiny a to nádherným spôsobom, keď si ho našiel center sprava. Brazílčan v akrobatickej pozícii trafil k žrdi (3:0).

77´ Brahim Diáz je už pri postrannej čiare a čaká na prerušenie hry.
76´ Do hry podľa všetkého príde Brahim Diáz.
75´ Isco centrom z priameho kopu získal len roh, ktorý zakončil nad bránu Sergio Ramos.
74´ Jonathan Silva pritvrdil vedľa šestnástky Leganés, Odriozola bol faulovaný a získal priamy kop.
73´ Real Madrid môže hrať uvoľnenejšie, čo aj robí, no nesmie inkasovať, čo by smerom do odvety nebolo ideálne.
71´ Striedanie: Ihrisko opúšťa Lucas Vazquéz, na jeho miesto prichádza Isco.
70´ Braithwaite sa síce dostal k hlavičke po centri sprava, jeho pokus nemieril medzi tri žrde.

68´ Benzema vystihol malú domov od Bustinzu, cez Viníciusa sa lopta dostala k Lucasovi Vazquézovi a ten prázdnu bránu využil na gól (2:0).

67´ Sergi Reguillón strieľal spred veľkého vápna, dobre postavený Rubén Peréz jeho pokus zablokoval.
65´ Valverde aktívne napádal rozohrávku súpera a takmer sa dostal do šance. V poslednej chvíli loptu odkopol Bustinza.
63´ Striedanie v tíme hostí. Z ihriska odišiel El Zhar, nahradil ho Eraso.
62´ Real Madrid je naďalej nasťahovaný pred šestnástkou Leganés a jasne cítiť, že ide za ďalším gólom do siete Cuéllara.
61´ Vinícius sa zľava dostal pred veľké vápno, jeho pokus trafil prvého obrancu hostí.
60´ Real Madrid získal priamy kop, ktorý Cuéllar poslal k Viníciusovi. Ten znova našiel iba španielskeho brankára.
58´ Vinícius sa zľava uvoľnil až k strele a aj keď mal dobrú pozíciu, nakoniec mieril tesne nad brvno brány Leganés.
57´ Odriozola na pravej strane prišiel o loptu kvôli nepresnému centru, no inak hrá tento obranca fantasticky.
56´ Real sa ubránil priamemu kopu Leganés a prešiel dopredu, kde sa snaží kombinovať.
55´ Žltú kartu dostáva Nacho Fernández.
54´ Fede Valverde bol na konci akcie Realu Madrid, prudký pokus Uruguajčana išiel tesne nad brvno.
53´ Benzema aj Vinícius číhali na center sprava, Odriozola poslal pas medzi nich.
52´ Ceballos ukončil akciu Realu Madrid, na súperovej polovici si pomohol útočným faulom.
51´ Vinícius si výborne splnil svoje defenzívne povinnosti, získal loptu pre spoluhráčov.
50´ Odriozola získal roh a Sergio Ramos hlavičkoval do žrde. Ešte predtým sa pískal útočný faul.
49´ Vinícius sa snažil zamotať hlavy obrancom súpera, vedľa šestnástky Leganés nevymyslel tancovaním nad loptou nič.
48´ Karim Benzema si na zadnej žrdi loptu nespracoval ideálne, no tá sa ešte odrazila a Reguillón strieľal z dobrej pozície do stredu brány, kde bol Cuéllar.
47´ Strela Ceballosa spred šestnástky presná nebola, išla mimo priestor troch žrdí brány Cuéllara.
46´ Leganés striedal. Z ihriska odišiel Gumbau, nahradil ho Silva.
46´ Začal sa druhý polčas!
45´ Prvý polčas sa skončil!
45´ Nadstavuje sa 1 minúta.

44´ Penalta sa síce naťahovala, ale potom ju Sergio Ramos kopol do opačnej strany, ako spadol Cuéllar a zaslúžene otvára skóre (1:0).

42´ Odriozola sa sprava dostal do šestnástky, kde po kontakte s Gumbauom spadol a píska sa penalta. Futbalista hostí navyše dostal žltú kartu.
40´ Päť minút do konca prvého polčasu a na gól stále čakáme. Dočkáme sa ho ešte do prestávky?
39´ Hráči Realu sa nevedeli dostať k strele z hranice veľkého vápna, v skrumáži fauloval Vinícius.
38´ Merino si nabehol na prihrávku do šestnástky, pri lopte bol ale ako prvý brankár Keylor Navas.
36´ Leganés získalo ďalší roh v krátkom slede a znova tam bol Braithwaite, kto mal obrovskú šancu. Jeho hlavičku k žrdi Keylor Navas famózne zneškodnil.
35´ Nízky center z rohového kopu nebezpečný nebol, Real Madrid sa bez väčších problémov ubránil.
34´ Braithwaite dostal loptu sprava do šestnástky, Nacho jeho strelu v sklze zrazil na rohový kop. Hostia si pýtali penaltu, bude z toho iba ich tretí roh.
33´ Odriozola zvládol súboj na pravej strane vedľa svojej šestnástky a dokonca môže vhadzovať.
32´ Benzema pálil v páde do obrancu Leganés, vzápätí snahu hostí o protiútok prerušil faulom Fede Valverde.
31´ Lucas Vazquéz spadol pred šestnástkou, faul to nebol. Následne centroval iba k hráčom súpera Odriozola.
30´ Ďalší center na Benzemu, tentoraz od Lucasa. Loptu zo vzduchu stiahol Cuéllar.
29´ Reaguillón poslal center zľava na Benzemu, ako prvý sa k lopte dostal len obranca Bustinza.
28´ Lucas Vazquéz spravil chybu pri rozohrávke, pretože jeho pokus prihrať doľava na Reguillóna bol veľmi nepresný.
26´ Braithwaite využil pas za obranu, cez Nacha z hranice šestnástky vystrelil tesne vedľa brány. Navas by nemal šancu.
25´ Lucas Vazquéz poslal loptu pred malé vápno, kam bežal Álvaro Odriozola. Ten po kontakte so súperom spadol, penalta sa pískať mohla, no nebola nariadená.
24´ Sergio Ramos zvládol situáciu vedľa svojej šestnástky a vďaka skúsenostiam vyťažil odkop od Navasovej brány.
23´ Prudká strela ľavačkou išla vysoko nad. Múr ani Keylor Navas zasahovať nemuseli.
22´ Leganés kombinuje v strede poľa a dokonca získal priamy kop po faule Casemira tesne pred šestnástkou domácich na Merina.
20´ Odriozola a Merino na zemi, hrá sa ďalej. Spred šestnástky vystrelil Valverde, zrazený pokus si našiel rukavice Cuéllara.
19´ K hlavičke po rohovom kope sa dostal Braithwaite, Keylor Navas na čiare zareagoval, avšak bola to veľká šanca.
18´ Skvelý pas sprava nezachytila obrana Realu, ale ani hráči Leganés. Zľava tak centroval Rodri a Braithwaite pred bránou domácich tesne loptu minul. Sergio Ramos ju poslal na roh.
16´ Lucas Vazquéz poslal sprava skvelú prihrávku na hranicu šestnástky, lenže Karim Benzema takmer úplne osamotený pálil z vynikajúcej pozície nad.
15´ Odriozola našiel skvelým centrom sprava hlavu Benzemu, jeho hlavička cez obrancu spred päťky išla do rukavíc Cuéllara.
13´ Real Madrid získal rohový kop. Po rozohrávke na krátko prišiel center hľadajúci Ramosa, kapitána však nenašiel.
12´ Do lopty sa oprel obranca Sergio Ramos. Ten sa pokúsil podstreliť múr, ako niekedy proti Bayernu Ronaldo, no obrana Leganés to vystihla.
11´ Dani Ceballos faulovaný Rodrim pred šestnástkou hostí. Toto je skvelá pozícia na priamu strelu.
10´ Úvodných desať minút stretnutia je zatiaľ opatrných, avšak teraz sa do lopty z hranice vápna oprel Dani Ceballos a mieril pod brvno. Cuéllar musel predviesť prvý dôležitejší zákrok.
9´ Real Madrid sa usadil v strede ihriska, odkiaľ sa postupne snaží dostať až na dostrel brány skúseného gólmana Cuéllara.
8´ Nacho poslal nebezpečný center zľava na rohový kop, po ktorom Bustinzu ubránil Sergio Ramos.
7´ Casemiro tentoraz fauloval, akcia Realu Madrid skončila veľmi rýchlo. Ešte ani poriadne nezačala.
6´ Casemiro, hrajúci svoj prvý zápas Copa del Rey v tejto sezóne, zastavil prihrávku v strede poľa, odkiaľ Real začína svoju akciu.
5´ Lucas Vazquéz skúsil dostal loptu do šestnástky cez stred poľa, no nepodarilo sa mu prihrať ani vystreliť.
4´ Vinícius zľava dostal loptu do šestnástky, pred Ceballosom odkopol na aut obranca Bustinza.
3´ Ceballos prišiel o loptu v strede ihriska, Leganés sa ale ďaleko nedostal, pretože všetko zastavil Casemiro.
2´ Vinícius sa snažil po krídle založiť prvú akciu svojho tímu, v strede poľa proti dvojici obrancov o loptu prišiel. Ešte predtým výborne loptu vybojoval Sergio Ramos.
1´Santiago Bernábeu je znova slabo zaľudnené. Uvidíme, koľko bude oficiálna návšteva, no veľa to určite nebude.
Zápas začal!

Nominácia Realu Madrid:
Brankári: Keylor Navas, Casilla, Luca Zidane
Obrancovia: Carvajal, Vallejo, Ramos, Nacho, Odriozola, Reguilón
Záložníci: Modric, Casemiro, Valverde, Isco, Ceballos, Brahim Diáz
Útočníci: Benzema, Lucas Vázquez, Vinicius, Cristo

Real Madrid hostí o 21:30 Leganés v rámci zápasu Copa del Rey, ktorý môžete formou písaného live prenosu sledovať aj prostredníctvom nášho portálu priamo v tomto článku, ktorý budeme priebežne aktualizovať.