Domov Prestupy Sky: Bayern sa pripravuje na rozhovor s Realom o Daviesovi

Sky: Bayern sa pripravuje na rozhovor s Realom o Daviesovi

Nemecké Sky tvrdí, že Alphonso Davies si vynucuje odchod do Realu Madrid. Bayern Mníchov si je toho vedomý a Kanaďanovho nástupcu už vybral.

Autor: Marek Varga
1 komentár

Florian Plettenberg a Kerry Hau z nemeckého Sky Sport informujú, že v posledných dňoch sa v Mníchove uskutočnilo stretnutie Nicka Huoseha, Daviesovho poradcu, a Christopha Freunda, športového riaditeľa Bayernu.

Hovorilo sa o budúcnosti ľavého obrancu. Zmluva 23-ročného hráča vyprší v roku 2025 a hráč vždy požaduje obrovské zvýšenie od Bayernu, aby ju predĺžil, čo klub nemieni splniť.

Predstavitelia Bayernu navyše nie sú úplne spokojní so športovými výkonmi Kanaďana v posledných mesiacoch. To vedie k situácii, v ktorej Bayern rozumie tomu, že obrancu bude musieť toto leto predať, ak s ním nepredĺži zmluvu. Bavori sú vraj rezignovaní a v ich očiach si hráč vynúti prestup.

Na pozadí v posledných mesiacoch prebiehajú rozhovory medzi zástupcami hráča a Realom Madrid. Novinári Sky zdôrazňujú, že ústna dohoda nebude problém a kráľovský tím sa už dohodol na detailoch ohľadom zárobkov 23-ročného mladíka v Madride.

Problémom môže byť samozrejme prestupová suma. Španieli majú byť pripravení minúť na Kanaďana maximálne 40-50 miliónov eur vrátane bonusov a rokovať chcú so stropom 35 miliónov eur.

Bayern očakáva, že Los Blancos sa pokúsia cenu čo najviac znížiť. Nemci sa už na tieto rozhovory pripravujú a hľadajú potenciálneho nástupcu Daviesa. Prvým zvažovaným menom je Theo Hernández z Milána.

zdroj: sky.de

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x