Domov Prestupy Sky: Bayern nezvýši plat Daviesovi, ktorý chce odísť do Realu

Sky: Bayern nezvýši plat Daviesovi, ktorý chce odísť do Realu

Bavori sa rozhodli, že nesplnia očakávania obrancu. Ten sa chce presťahovať do hlavného mesta Španielska.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Nemecké Sky uvádza, že Bayern Mníchov nezvýši plat Alphonsovi Daviesovi na 20 miliónov eur brutto ročne, ktoré hráč požaduje (v súčasnosti sa očakáva, že zarobí okolo 8-9 miliónov v závislosti od zdrojov).

Keďže jeho zmluva vyprší v roku 2025, klub sa pripravuje na predaj Kanaďana a očakáva za neho 50 až 60 miliónov eur. Oficiálna ponuka od Realu Madrid zatiaľ neprišla, no všetko je nasmerované k tomuto prestupu.

V Španielsku sa už skôr objavilo, že Los Blancos chceli začať rokovania s 35 miliónmi eur a boli pripravení na scenár dosiahnutia 50 miliónov eur prostredníctvom rôznych bonusov. Sky zdôrazňuje, že samotný hráč chce opustiť Bayern a pripojiť sa k Realu.

Teraz sa Bavori pripravujú na vykrytie odchodu 23-ročného hráča. Jedným z popredných kandidátov je Theo Hernández z Milána. Po 5 rokoch hrania v Miláne má byť Francúz otvorený zmene prostredia. Nemci očakávajú, že takáto operácia by ich stála približne 60 – 70 miliónov eur.

Bayern zvažuje aj Miguela Gutiérreza z Girony, ktorého 50% práv patrí Realu Madrid. Španielova klauzula pre všetkých okrem Realu je 35 miliónov eur (pre Los Blancos je to 8 miliónov eur). Sky zdôrazňuje, že pre dnešok si Bavorčania Thea cenia viac.

zdroj: Sky.de

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x