Domov Fanklub & komunita Skvelý deň pre kolegov z fanklubu Peña Mortera Blanca

Skvelý deň pre kolegov z fanklubu Peña Mortera Blanca

Autor: Marek Varga
36 videní

Super akcia, ktorej sa zúčastnili členovia oficiálneho fanklubu Realu Madrid Peña Blanca Mortera. Mali totiž príležitosť byť v priamom styku s hráčmi Realu Madrid, ba si zahrať s nimi aj futbal.

 

Illarra, Varane, Jesé a Lucas Silva boli protagonistami kliniky Bwin v tréningovom centre Realu Madrid Valdebebas. Štyria hráči robili spoločnosť dvadsiatim členom Peña Blanca Mortera.

 

Hráči Realu Madrid poskytli členom fanklubu aj informácie z futbalu, ale aj poradenstvo. Bolo to akési školenie pre členov. Hráči aj predviedli prácu s loptou, previedli ich schopnosti a zahrali si aj footvolley.

 

Ten skutočný zážitok prišiel pre fanúšikov vtedy, keď si mohli zahrať futbal so štvoricou hráčov. Bol to pre nich jedinečný zážitok.

 

Pred stretnutím s hráčmi mali členovia fanklubu možnosť pozrieť si tréningové centrum Realu Madrid. Mohli si pozrieť kde hrajú, trénujú aj bývajú ich idoly. Následne sa mohli pofotiť so štvoricou hráčov.

 

Najlepší hráč zápasu dostal dres s podpismi všetkých hráčov Realu Madrid. Gabriel Ortega, prezident Peña Blanca Mortera povedal:

 

„Je to úžasné, jedinečný zážitok, ktorý zažijete možno raz za život. Sme nadšení. Bolo to veľmi príjemné, bol to skvelý deň. Hráči sa správali fenomenálne, bolo to krásne. Môžeme vyjadriť len slová vďaky.“

 

Informácie o členstve v La Peña Madridista de Eslovaquia: http://halamadrid.sk/pena-madridista/registracia/

 

zdroj: realmadrid.es

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x