Domov Prestupové leto 2021 Situácia Isca sa nemení

Situácia Isca sa nemení

Autor: Marek
1 komentár 3023 videní

Klub chce stále predať španielskeho záložníka a on je naďalej otvorený odchodu, ak príde ponuka, ktorá ho presvedčí.

Návrat Carla Ancelottiho nezmenil situáciu Isca v Reale Madrid. Klub stále chce hráča predať, aby v lete 2022, keď mu vyprší platnosť zmluvy, nemal odísť zadarmo.

Je to presne ten istý prípad ako Varane. AS hlási, že záložník je stále otvorený hľadaniu nového klubu a svoj postoj nemieni meniť až do posledného dňa prestupového okna. Dvere sú preto pre Španiela otvorené, ale nikoho neprekvapí, ak hráč v tíme zostane.

Príchod Carletta prinajmenšom zvýšil morálku Isca, ktorý sa počas dovolenky o seba veľmi staral, vykonával ťažkú ​​fyzickú prácu a po návrate na tréning vo Valdebebas všetkých prekvapil napriek počiatočnej fáze prípravy svojou štíhlou postavou.

Stredopoliar chce ukázať, že v 29 rokoch je hráčom v najlepších rokoch a nielenže si hľadá nový klub, ale dal si aj cieľ vrátiť sa do španielskej reprezentácie a ísť v roku 2022 na Majstrovstvá sveta do Kataru.

Real Madrid pre dnešok neuvažuje o predĺžení zmluvy s Iscom. Ako väčšina európskych klubov, aj on je nútený predávať svojich hráčov a znižovať platy (Isco zarába ročne okolo sedem miliónov eur v čistom).

Preto bol aj Varane obetovaný a rozhovory s Manchesterom United o jeho odchode stále prebiehajú. Isco môže byť ďalším hráčom na predaj, klub má k tomu prinajmenšom finančné dôvody, ale aby sa tak stalo, klub musí dostať dobrú ponuku za hráča, ktorý má momentálne nízke trhové ocenenie: 18 miliónov EUR.

Priateľské zápasy proti Rangers a Milánu by mohli byť prínosom v tomto smere pre španielskeho záložníka a očakáva sa, že v úvodnej fáze ligovej sezóny dostane aj minúty, pretože jeho forma bude lepšia ako forma práve vracajúcich sa hráčov.

Isco bude mať takmer o tri týždne viac natrénované ako oni, La Liga začína 14. augusta a králi budú čeliť Deportivu Alavés. Prestupové obdobie sa uzatvára 31. augusta.

Počas diskusií, ktoré mal Ancelotti s hráčom počas jeho prvých dní vo Valdebebas, dali jasne najavo, že s ním určite ráta, ak v tíme zostane.

Isco už hral dôležitú úlohu počas prvého pôsobenia Ancelottiho v klube. Pod jeho vedením odohral 106 zápasov, strelil 17 gólov a zaznamenal 21 asistencií.

Počas druhej etapy Zidana stratil svoj štatút v tíme a v minulej sezóne Francúz radšej stavil na Arribasa alebo Blanca. Išlo to na Iscov účet.

V minulej sezóne odohral iba 1092 minút v 25 zápasoch. Jeho vzťah so Zizouom natoľko ochladol, že v januári minulého roku požiadal o opustenie tímu, jeho odchod sa však nerealizoval.

Dvadsaťdeväťročný hráč sa v posledných dňoch dostal na titulné stránky médií, keď si zamestnanec Neapolu omylom spojil jeho meno s talianskym klubom na oficiálnych sociálnych sieťach Neapola.

Isco však do dnešného dňa nedostal od neapolského klubu žiadne zaujímavé informácie, ani ponuky. Rovnako ako v predchádzajúcej sezóne, keď oznámil, že chce opustiť Madrid, neprišla žiadna ponuka na Bernabéu.

Španiel zostáva pokojný a zameriava sa na svoju prácu. Ak existuje ponuka, ktorá zodpovedá jeho finančným a športovým očakávaniam, prijme ju.

Ak je ten správny čas na ďalšie zotrvanie v klube, pokúsi sa vybojovať si miesto pod Ancelottim, s ktorým mal vždy vynikajúce vzťahy, a v lete 2022 bude hľadať tím ako hráč na voľnej nohe.

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x