Domov Mužstvo Sergio Ramos: „Remíza nie je dobrý výsledok"

Sergio Ramos: „Remíza nie je dobrý výsledok"

Hráči Realu Madrid stratili v novej ligovej sezóne prvé body už vo štvrtom kole. Na ihrisku Athletica Bilbao remizovali 1:1. Po zápase boli vyspovedaní dvaja obrancovia bieleho baletu Sergio Ramos a Marcelo.

Ramos: „Vieme, aké náročné je hrať na tomto štadióne. Fanúšikovia ženú svoj tím dopredu. Vedeli sme, že nás čaká náročný test. V prvom polčase sme sa snažili viac si posúvať loptu, v druhej polovici nám to išlo lepšie. Je to neúspešný výsledok, pretože sme chceli získať tri body do tabuľky. Teraz sa už musíme sústrediť na ďalší zápas. Budeme si musieť pozrieť tento zápas a rozanalyzovať si ho. V prvých 45 minútach sme postrádali tempo na vytvorenie priestoru. Bilbao vie brániť na jednotku. Zostávali kompaktní a bolo ťažké cez nich prejsť. V druhej polovici sme si dokázali vytvoriť tlak. Sme odhodlaní robiť si našu prácu a nezáleží na tom, kto hrá. Vieme, že musíme do toho dávať všetko a v každom zápase získať tri body. Preto nevidíme remízu ako dobrý výsledok. Vždy chceme vyhrať. Sú veci, ktoré musíme zlepšiť.“

Marcelo: „Remíza je pre nás sklamaním. Dúfali sme, že dosiahneme spravodlivejší výsledok a vyhráme. Všetci dali do toho všetko, v druhom polčase to vyzeralo lepšie. Musíme sa z toho poučiť. Vytvorili sme si viacero šancí, ale jednoducho nám to tam druhýkrát nechcelo padnúť. Máme fantastický tím, podali sme dobrý výkon, ale nedokázali sme vyhrať. Nechceli sme tu stratiť body, mohli sme byť viac trpezliví. Takto to však vo futbale chodí.“