Domov Fanklub & komunita Report: Spoločné sledovanie finále Ligy majstrov

Report: Spoločné sledovanie finále Ligy majstrov

Autor: dado23
0 komentárov 232 videní

Zraz spoločného sledovania zápasu sa opäť podaril – najmä preto, lebo Real dokázal zvíťaziť v najdôležitejšom zápase sezóny.

 

Zrazu sa celkovo zúčastnilo 13 fanúšikov a aj keď boli medzi nami poverčiví, nikoho sme neposlali domov a číslo 13 sa v spojení s naším zrazom stalo šťastným číslom.

 

Program sa začal o 17:00 hodine, keď sme sa stretli pred bowlingovou halou v Banskej Bystrici. Mali sme zarezervované dve dráhy, pričom sme hrali dve hodiny. V tejto našej akivite, ktorá mala hlavne spestriť zraz, nešlo ani tak o výsledky, ako o zábavu.

 

Po bowlingu sme sa pomaly presunuli do centra mesta, kde sme mali zarezervovaný podnik. Pred zápasom sme sa ešte posilnili – najedli a napili – a veľké divadlo sa mohlo začať.

 

Napätie a očakávania boli veľké a aj po góle do našej siete sme stále verili a našich hráčov aspoň na diaľku pobádali k streleniu vyrovnávacieho gólu. Ako sa blížil koniec riadneho hracieho času, smútok bol na našich tvárach určite badateľný.

 

No potom prišlo niečo neuveriteľné a Ramos skóroval! V reštaurácii (teda aspoň v našej časti) vypukol neopísateľný výbuch radosti. Eufória zo vstreleného gólu bola obrovská. Nálada sa razom všetkým zmenila o 180 stupňov a tešiť sme sa ešte mohli celkovo trikrát.

 

„La Décima je naša,“ radovali sme sa a oslavovali.

 

Takže zraz sa opäť vydaril na výbornú a tešíme sa na ďalšie spoločné akcie, na ktorých snáď nebudete chýbať. HALA MADRID!

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x