Domov Novinky Report: Real Madrid 1-2 Atlético Madrid

Report: Real Madrid 1-2 Atlético Madrid

Tretie kolo La Ligy nedopadlo podľa predstáv Bieleho baletu. Madridské derby hráči Realu Madrid nezvládli a prišli o všetky body. Atlético dokázalo dobiť Bernabéu a odniesť si všetky tri body.

Základná zostava: Casillas – Arbeloa, Ramos, Pepe, Coentrao – Modric, Kroos, James – Bale, Benzema, Ronaldo.

Hostia sa dokázali ujať vedenia v zápase pomerne dosť skoro spôsobom, akým sa im darí skórovať. Koke zahrával rohový kop a Tiago hlavou poslal loptu do siete.

Real Madrid musel vyrovnať, po góle jednoznačne začali dominovať v zápase. Bielym visel gól na vlásku. Dočkali sa ho v 26. minúte, keď Cristiano Ronaldo prenikal z pravej strany, v pokutovom území bol faulovaný a rozhodca nariadil penaltu. Ronaldo sa nemýlil a vyrovnal na 1-1.

V prvom polčase boli šance na oboch stranách, či už Benzema mal niekoľko šancí, ale tak isto aj hostia aktívne útočili. Polčas sa skončil výsledkom 1-1.

V druhom polčase zažil svoj debut v bielom drese Chicharito, keď vystriedal Benzemu v 63. minúte. Ani on nedokázal pomôcť svojmu tímu, nakoľko Atléti dokázali streliť gól v 76. minúte, keď sa po prihrávke Juanfrana presadil striedajúci Arda Turan.

Žiaľ hráči Realu Madrid nedokázali vyrovnať a tak zaznamenali druhú prehru z troch zápasov v La Lige. Veríme, že poslednú. HALA MADRID !

Hodnotiť výkony hráčov môžete TU. Tipovať zápas Real Madrid – FC Bazilej (16.9. o 20:45 hod.) môžete TU.