Domov Novinky Report: Navalcarnero 2-1 Real Madrid Castilla

Report: Navalcarnero 2-1 Real Madrid Castilla

Castilla dala všetko do zápasu proti Navalcarneru, s ktorým prehrali tesne 2-1. Krátko pred polčasom bol kontroverzne vylúčený Óscar. Krátko po začatí druhého polčasu uvidel červenú kartu aj Luca a Castilla dohrávala v deviatich. Ujali sa vedenia, ale napokon to nestačilo a domáci si pripísali všetky tri body.

Hralo sa na umelej tráve, čo ovplyvnilo hru a hral sa tak priamočiary futbal. Útočníci aj obrancovia mali čo robiť s dlhými loptami a neustále vytvárali šance. Hlavnou udalosťou prvého polčasu bolo jednoznačne vylúčenie nášho hráča Óscara, ktorý po kontroverznom zákroku uvidel druhú žltú kartu a predčasne musel opustiť ihrisko. Ešte predtým bol Solari nútený vystriedať zraneného Artura, ktorého nahradil Mancebo.

Aj napriek tomu, že Castilla bola oslabená o jedného hráča, tak na začiatku druhého polčasu mali navrch. Za túto snahu boli odmenení a Dani Gómez vybojoval pokutový kop. Loptu si na biely bod postavil Javi Sánchez a úspešne premenil. Radosť hostí netrvala dlho, pretože už v 58. minúte uvidel Luca červenú kartu a domáci Joaquín sa z pokutového kopu taktiež nemýlil.

Hráči Navalcarnera sa snažili využúvať svoju prevahu ako sa len dalo, aby otočili skóre zápasu. Desať minút pred koncom sa im to podarilo a do streleckej listiny sa zapísal Barbosa. Aj napriek tomu sa mladíci Realu Madrid nevzdali a bojovali až do konca. Blízko vyrovnania bol v 87. minúte Quezada, ale brankár domácich Isma Gil svoj tím podržal.

ZÁKLADNÉ ZOSTAVY:

Navalcarnero: Isma Gil, Carlos, José Antonio, Jesús, Álex González, Molina (Alonso, 77’), Fran (Onega, 56’), Cidoncha, Edgar (Manu, 90’), Joaquín a Barbosa.

Real Madrid Castilla: Luca, Álex, Reguilón, Jaime, Javi Sánchez, Jaume, Arturo (Mancebo, 11’; Seoane, 46’), Óscar, Dani Gómez, Campuzano (Belman, 58’) a Quezada.