Domov Novinky Report: Juniorská Liga Majstrov: Ludogorets Razgrad- Real Madrid

Report: Juniorská Liga Majstrov: Ludogorets Razgrad- Real Madrid

Dva zápasy, dve výhry. V Juniorskej Lige Majstrov je zatiaľ Real bez straty bodu.

Real Madrid zdolal súpera aj v druhom zápase a podobne ako seniorský tím, aj juniori odchádzajú po dvoch góloch Laza a jednom Cedrésa s tromi bodmi.

Real Madrid kontroloval loptu väčšiu časť zápasu, aj keď na nie najlepšom teréne, čo bolo ešte náročnejšie. Ludogortsu tak neostávalo nič iné, len sa spoliehať na protiútoky. Ani jeden z toho mála však úspech domácim nepriniesol, za čo treba pochváliť hlavne skvelú obranu „Los Blancos.“

Real otvoril skóre už v 19.minúte, kedy Lazov center našiel Cedrésa a ten sa nemýlil. Najväčšiu šancu domácich spálil už o malú chvíľu na to Tsyvakov, ktorý v situácií jeden na jedného neprekonal brankára Oliveiros, ktorý počínal skvele a nedovolil Bulharovi skórovať.

Už po siedmich minútach druhého polčasu navýšil Real skóre, keď svoj prvý gól v zápase dal krížnou strelou z hranice šestnástky Lazo. Po tomto góle sa intenzita hry znížila a Real sa sústredil viac na defenzívu, aby domáci nestrelili kontaktný gól. Domáci sa skutočne ledva dostávali pred šestnástku hostí a ich prehru ešte podčiarkol svojím druhým gólom v zápase Lazo, čím zavŕšil konečné skóre na 3-0 pre Real Madrid.

Góly: 19. Cedrés 0-1, 52. Lazo 0-2, 90. Lazo 0-3

Ludogorets Razgrad: Gospodinov- Mihaylov, A. Georgiev, Kerchev, Gergov, Lyubomirov, Dimitrov, Tsvyatkov (75. Petrov), Aleksandrov (67. Kanchev), Kirilov (56. Kitov), Antonov
Real Madrid: Oliveros- Reguilón, Kuscevic, Lienhart, Dani F.- Molina, Febas- Cedrés (65. Garci), Lazo, Borja S. (79. Ganfornina)- Borja Mayoral (67. Harper)

Druhý zápas skupiny B: FC Basel 3-2 Liverpool