Domov Novinky Report: Guadalajara- Real Madrid Castilla

Report: Guadalajara- Real Madrid Castilla

Castilla odohrala svoj posledný zápas v roku 2014 a nevyšla naprázdno.

Zápas na ihrisku Guadalajari skončil bezgólovou remízou, keďže rezervný tím nedokázal premeniť veľké šance. Momentálne ťahá tím Zinedina Zidana sériu šiestich zápasov bez prehry.

Hra nemala od začiatku zápasu veľký spád, ale Castilla pomaly začínala ukazovať dominanciu nad duelom. Do prvej obrovskej šance sa dostal v 31.minúte De Tomás, lenže po prihrávke Muňoza netrafil strelou bránu.

Guadalajara ani nestačila odpovedať a už mal Javi Muňoz ďalšiu gólovku, ale brankár Kevin jeho strelu z blízka dokázal vyraziť. V poslednej minúte prvého dejstva mala ešte veľkú šancu dvojica Varela- Burgui, ich strely dokázal opäť vyraziť Kevin.

Po zmene strán získali hostia štandardnú situáciu, ktorú zakončil Raúl De Tomás a len o milimetre minul brvno brány Guadalajary. Jedinú šancu domácich mal v 68.minúte Molinero, Rubén Yaňéz však jeho strelu chytil.

Do dvoch šancí sa ešte dostal opäť Raúl De Tomás, lenže gól v tomto zápase nebol súdený nikomu a tak sa oba tímy rozlúčili s rokom 2014 remízou 0-0.

Zostavy:

Castilla: Yáñez- Varela, Jaime, Derik (81. Dani Suárez), Noblejas- Lucas Torró, Javi Muñoz,Marcos Llorente,  Álvaro, Burgui- De Tomás

Guadalajara: Kevin- Moyano, Dani Gómez, Verdú, Rangel, Yebra, Lacruz, Pérez, Toledo, Arroyo (79. Manzano),  Abel Molinero