Domov Novinky Report: Fuenlabrada- Real Madrid Castilla

Report: Fuenlabrada- Real Madrid Castilla

Castilla nevyhrala ani tretí zápas v novej sezóne, keď prehrala s Fuenlabradou tesne 0-1.

Jediný gól zaznamenal obranca San José. Raúl de Tomás nepremenil penaltu a aj keď mala Castilla šancu aspoň na bod, svoje príležitosti nevyužila a tak si žiadny neodnáša. V zápase debutoval aj pravý bek Varela.

Zápas sa začal bez gólových príležitostí. Obe mužstvá vstúpili do zápasu veľmi opatrne. Prvú šancu si vypracoval v 24.minúte Omar, ale jeho strela išla nad brvno.

V 36.minúte mal ďalšiu šancu Burgui, ale jeho polocenter nenašiel nikoho a len tesne minul žrď domácej brány. O dve minúty neskôr opečiatkoval Dani Suaréz hlavou po Medránovom priamom kope brvno.

Nástup do druhého polčasu však Castille nevyšiel. Najprv sa v ofsajde ocitol De Tomás, domáci však rýchlo rozohrali, hlavičku Martinéza ešte dokázal Herrero vyraziť, no na odrazenú loptu k San Josému nemal najmenšiu šancu a tak domáci otvorili skóre.

Aj keď mala Castilla ďalšie šance, tak ich nedokázala využiť. Podobný priebeh mali aj prvé dva zápasy, keď Castilla mala viac šancí, bola o trochu lepšia, ale svojou neschopnosťou dať gól prišla zatiaľ o všetky body.

Zostavy:

Fuenlabrada: Ismael- San José, Aguilar, Anuarbe, Barrall- Martinéz, Borja, Omar, Molino (Guti)- Tello (Pevida), Peréz (Navarro)

Castilla: Herrero- Valera (Fran), D. Llorente, Suaréz, Caballo- Noblejas (Melero), Madrán- Burgui, M. Llorente (Legaz), TorróDe Tomás

Zdroj: realmadrid.com