Domov Mužstvo REPORT: APOEL 0-6 Real Madrid

REPORT: APOEL 0-6 Real Madrid

Real Madrid potvrdil úlohu favorita a v piatom hracom dni skupinovej fázy Ligy majstrov zdolal APOEL Nikóziu vysoko 0-6 a zaistil si tak miestenku medzi 16-timi najlepšími tímami súťaže.

Skóre otvoril Luka Modrić krásnou strelou z voleja spoza hranice pokutového územia. Zidanovi zverenci sa týmto gólom dostali do hernej pohody a naďalej v zápase dominovali.

Jeden gól nestačil a do konca prvého polčasu padli ešte tri. Našťastie do siete APOEL. V 39. minúte Kroos krásne našiel Benzemu a Francúz zvýšil na 0-2. Tretí gól pridal netradičný strelec Nacho a skóre druhého polčasu uzavrel svojim druhým gólom Benzema.

V druhom polčase v rozmedzí piatich minút medzi 49. a 54. minútou pridal ďalšie dva presné zásahy najlepší strelec súťaže Cristiano Ronaldo. Zidane v tomto zápase doprial odpočinok Iscovi a Casemirovi a naopak minúty doprial Ceballosovi, Theovi a Lucasovi Vazquezovi.

zdroj: as.com