Domov Novinky Do Realu sa po sezóne vracia veľmi zaujímavý hráč

Do Realu sa po sezóne vracia veľmi zaujímavý hráč

Autor: Administrátor
57 videní

Od budúcej sezóny sa do Realu vracia Denis Cheryshev, ktorý je momentálne na hosťovaní  vo Villareale.

 

Ruský hráč môže svoje kvality od budúcej sezóny predviesť aj v Reale. Cheryshev sa túto sezónu stal jedným z najdôležitejších hráčov „Žltej ponorky.“ Hráč si myslí, že od budúcej sezóny by v Reale Madrid mal dostať šancu.

 

Carlo Ancelotti si tiež všimol jeho pokrok a nezabudol dodať, že Cheryshev je veľmi všestranný hráč. Minulý rok v lete, keď Cheryshev absolvoval predsezónnu prípravu s Realom, zanechal na svojho trénera dobrý dojem.

 

Od tej doby došlo pod vedením Marcelina (tréner Villarealu) k výraznému pokroku. Cheryshev zohráva v tíme Villarealu kľúčovú úlohu. V tohtoročnej sezóne nastúpil v osemnástich zápasoch La Ligy, 8-krát v  Európskej lige a 3-krát v Copa del Rey. Celkovo si na svoje konto zatiaľ pripísal 1693 odohraných minút. Vďaka jeho dobrej forme dokonca nastúpil aj na tri kvalifikačné zápasy na Euro 2016 a na dva priateľské zápasy za Ruskú reprezentáciu.

 

Hráč sa do Madridu dostal už vo svojich jedenástich rokoch. V roku 2012 debutoval za  prvý tím Realu v zápase proti Alcoyonu. Ďalej však už pokračoval v Castille. V sézone 2013-2014 bol na hosťovaní v Seville. Kvôli zraneniam sa tam však nedokázal výraznejšie presadiť. 24-ročný Cheryshev má v Reale zmluvu do 30. júna 2017.

 

Zdroj: as.com

 

 

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x