Domov Prestupy Realu bolo za 48 hodín ponúknutých 42 hráčov

Realu bolo za 48 hodín ponúknutých 42 hráčov

Keďže sa zranili Vinícius a Militão, európske a juhoamerické kluby a zástupcovia hráčov ponúkli madridskému klubu 30 útočníkov a 12 stredných obrancov.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Hrať za Real Madrid je snom veľkej väčšiny futbalistov na celom svete. A mnohí z nich si ho chceli toto leto splniť – od Kanea cez Kolo Muaniho až po Lukakua, Vlahoviča a Oshimena.

So zraneniami Courtoisa, Militãa a Viníciusa videli hráči, kluby a agenti zlatú príležitosť, opisuje Tomás González-Martín z El Debate.

Vážne zranenie Courtoisa pred začiatkom sezóny spôsobilo, že José Ángel Sánchez dostal okolo dvadsať ponúk na podpis brankárov. Medzi veľké mená patrili De Gea, Keylor a Bono zo Sevilly, no Real Madrid sa rozhodol podpísať Kepu, ktorý tu mohol byť už pred piatimi rokmi. Okrem týchto štyroch brankárov bolo ešte asi pätnásť záujemcov.

Zranenia Militãa a Viniciusa zdvojnásobili počet hovorov v kanceláriach Realu Madrid. Zranenie obrancu viedlo k tomu, že nespočetné množstvo tímov a agentov ponúklo Realu podpísať tucet stredových obrancov. Valdebebas analyzovali veľa hráčov na každej pozícii v Španielsku, Európe a Amerike.

Za posledné dva roky sledovali veľa obrancov, no vo vedení sa rozhodli pokračovať v sezóne s Rüdigerom, Alabom a Nachom. Veria, že rotácia tejto trojky dokonale pokryje dve pozície v strede obrany, kde môže hrať aj Mendy a v zálohe ostávajú Marvel a Carrillo z Castilly.

K totálnej explózii hovorov Josému Ángelovi Sánchezovi však došlo až po zranení Viníciusa, ktorý sa do hry vráti o šesť týždňov. Asi 30 agentov zaútočilo na generálneho riaditeľa Realu Madrid, aby mu ponúkli 30 útočníkov.

Hovorilo sa o Lukakuovi, ktorý už odišiel do Ríma, či Kolovi Muanim, ktorý sa s najväčšou pravdepodobnosťou presunie do Paríža a Vlahović stále čaká na odpoveď z hlavného mesta Španielska. Klub však nemieni siahnuť po ďalšom útočníkovi a radšej počká, kým sa Vini a Arda Güler uzdravia.

Mbappé: 2024 alebo nikdy

Prípad Mbappého bol predbežne odložený na rok 2024. Francúz povedal, že chce dodržať svoju zmluvu do roku 2024 a nikdy nepovedal, že by chcel odísť teraz.

Toto bude posledná šanca Mbappého prísť do Realu Madrid. Mbappé by sa mohol oficiálne podpísať 1. januára a jeho prezentácia by prebehla v júli.

Haaland

Ak Mbappé nepríde, športové vedenie obráti zrak na Haalanda. Nór, ak chce, môže na budúci rok prestúpiť do Realu Madrid za 175 miliónov. Ide o klauzulu o uvoľnení, ktorú Mino Raiola zahrnul do útočníkovej zmluvy s Manchestrom City. Jeho cieľom bolo otvoriť dvere Los Blancos.

zdroj: eldebate.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x