Domov Mužstvo Real vyhral nad Juventusom, dvojgólový Asensio

Real vyhral nad Juventusom, dvojgólový Asensio

Autor: Administrátor

Real Madrid zvíťazil v druhom prípravnom zápase na turné v Spojených štátoch amerických. Po prehre s Manchestrom United si zverenci trénera Julena Lopeteguiho poradili s talianskym majstrom Juventusom Turín 3:1.

Zápas sa pre biely balet opäť nezačal dobre. Los Blancos prví inkasovali, už v 12. minúte si center jedného z hráčov Turína zrazil za chrbát Keylora Navasa  Dani Carvajal. Real však dokázal vyrovnať ešte do polčasu, nádhernou strelou zariadil polčasovú remízu Gareth Bale. O obrat skóre sa postarali striedajúci hráči a za desať minút viedol Real Madrid už dvojgólovým rozdielom. Dva razy prekonal Wojciecha Szczesneho Marco Asensio – najskôr po Viniciusovej prihrávke a potom od Vázquezovej nahrávky. Tento stav vydržal až do konca zápasu. Biely balet ukončí americké turné stredajším zápasom na štadióne MetLife proti AS Rím.

Real Madrid – Juventus Turín 3:1 (1:1)

Góly: 39. Bale, 47. Asensio, 56. Asensio – 12. Carvajal (vlastný)

Zostava Realu Madrid: Navas, Carvajal, Reguilón, Sánchez, Nacho, Kroos, Bale, Valverde, Ceballos, Isco, Benzema

Striedali: Lunin, León, Odriozola, Asensio, Llorente, Vázquez, Odegaard, Mayoral, Vinicius Jr.

zdroj: realmadrid.com