Domov Nezaradené Real si zahrá finále AUDI Cup-u, Tottenham zdolal 2-0

Real si zahrá finále AUDI Cup-u, Tottenham zdolal 2-0

Real Madrid naďalej pokračuje v skvelých výsledkoch počas predsezónnej prípravy. Tottenham dokázali zdolať aj bez opôr Cristiana Ronalda a Karima Benzemu.

Zo začiatku sa hráči Realu Madrid snažili získať kontrolu nad loptou. Hralo sa v pohodlnom tempe, bolo vidno, že sa hráči nechcú zraniť tesne pred začiatkom sezóny.

V 13. minúte predviedol Casilla dôležitý zákrok, keď loptu vypálil hráč Tottenhamu Eriksen. Následne si nejaké gólové šance vytvorili aj hráči Realu Madrid najmä vďaka záložníkom.

Gólový moment prišiel v 36. minúte, kedy Isco krásnym centrom z ľavej strany našiel Jamesa Rodrigueza a tomu nerobilo problém zakončiť hlavou a osláviť gól. Bol to druhý gól Jamesa v príprave.

James a Kroos boli následne do druhého polčasu vystriedaní, na trávnik prišli Vázquez a Casemiro. V druhom polčase tempo hry kleslo. V 61. minúte opäť Eriksen preveril pozornosť Casillu, ale ten opäť nezaváhal, skvelý zákrok.

Debut v drese A-mužstva zaznamenali Marco Asensio a Mayoral. Gareth Bale dokázal poistiť víťazstvo Realu Madrid v zápase, kedy sa v 79. minúte dokázal dostať do sľubnej streleckej pozície, ktorú aj využil a zvýšil na 2-0, čo bol zároveň aj konečný výsledok.

Real Madrid si tak zahrá finále AUDI Cup-u zajtra 5. augusta o 20:45 proti Bayernu Mníchov, ktorý zdolal AC Miláno 3-0. Zápas sa odohrá aj za našej prítomnosti, kedy 49 členov a fanúšikov fanklubu bude podporovať biely balet priamo v Allianz Aréne. HALA MADRID!