Domov Novinky Real plánuje budúce leto priviesť zadarmo ďalšieho hráča Bayernu

Real plánuje budúce leto priviesť zadarmo ďalšieho hráča Bayernu

Autor: PDReal
6 komentárov 4877 videní

Real Madrid si zvykol podpisovať hráčov jedného z ich historických rivalov, Bayernu Mníchov.

Dokázal to s Tonim Kroosom, ktorý pricestoval iba za 25 miliónov eur. V tejto sezóne to Los Blancos zopakovali opäť s podpisom Davida Alabu zadarmo. No a budúci rok Real Madrid údajne plánuje priviesť rovnako zadarmo do klubu Leona Goretzku.

Údajne o tom dokonca stredopoliara Bayernu informovali.

Tvrdia to nemecké noviny Bild. Dáva to zmysel, pretože Real Madrid musí osviežiť stred poľa. Tento rok sa to však kvôli hospodárskej situácii nepodarí.

Aj vy môžete podporiť našu aktivitu, stať sa súčasťou Madridismo a užívať si benefity. Viac info tu - MADRIDISMO

Luka Modric (35) obnovil zmluvu na ďalšiu sezónu a Toni Kroos, ktorý v 31 rokoch odišiel z medzinárodného futbalu, dúfa, že v Reale Madrid bude pokračovať ešte dve sezóny.

Goretzka sa zdá byť dobrá voľba. Je to osvedčený hráč, ktorý vie ako zvládať tlak. Je kľúčovým hráčom ako pre klub, tak aj pre krajinu. V 26 rokoch by dorazil v najlepších rokoch.

Bayern, ako informoval Bild v júni, sa neúspešne pokúša predĺžiť kontrakt záložníka, aby sa vyhol ďalšej ságe „Alaba“. Hráč však údajne odmietol nový návrh a nariadil svojmu agentovi, aby si vypočul ponuky iných tímov.

Bild však upozorňuje, že Real Madrid nebude jediným klubom so záujmom o Goretzku. Manchester United, ktorý môže prísť o Paula Pogbu, tiež hľadá posily v strede poľa.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
6 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

6
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x