Domov Prestupové leto 2021 Real nepredá Viniciusa

Real nepredá Viniciusa

Autor: Marek
6 komentárov 1748 videní

O 21-ročnom Brazílčanovi sa nevedú s Manchesterom United žiadne rozhovory. Real chce, aby futbalista zostal v tíme a takisto nemá záujem o žiadne hosťovanie.

Real Madrid popiera informácie, ktoré sa cez víkend objavili v anglických médiách, a potom obleteli celý futbalový svet.

Portál Goal cituje klubové zdroje a správy, že králi za žiadnych okolností neponúkli Viníciusa Júniora do Manchestru United. Florentino Pérez má slabosť pre brazílskeho hráča, ktorého zmluva vyprší v roku 2024. Los Blancos ho nehodlajú nikomu predať, čo už potvrdil sám 21-ročný mladík.

Mirror uviedol, že Los Blancos zháňali peniaze na prestup Kyliana Mbappého a chystali sa predať Viniho za 75 miliónov eur.

Podľa anglických novín sa červení diabli zaujímali o Brazílčana, ale nie za toľko peňazí. Dobre informovaný Mario Cortegana však tvrdí, že Real Madrid nerokuje s Manchestrom United ani v prípade Viníciusa ani Van de Beeka. Rozhovory sa týkajú iba prestupu Raphaëla Varanea.

Vini a Real o žiadnych zmenách neuvažujú. Klub má v útočníka stále veľkú dôveru, a to aj napriek tomu, že jeho čísla v minulej sezóne neboli najlepšie. Vinícius nikdy nechcel počuť ani slovo o iných kluboch, aj keď sa o neho uchádzal Paris Saint-Germain.

Dvadsaťjedenročný mladík má teraz pomôcť Carlovi Ancelottimu, ktorý na neho staví v budúcej sezóne. Hráč je momentálne na dovolenke po Copa América, hoci Brazílčania chceli, aby išiel na Olympijské hry do Tokia.

Los Blancos s tým nesúhlasili, pretože chcú, aby Vini začal s prípravami skôr pod dohľadom talianskeho trénera. Útočník s najväčšou pravdepodobnosťou pricestuje do Valdebebas 30. júla v nádeji, že dovtedy dostane španielsky pas a uvoľní jedno z miest vyhradených pre hráča mimo EÚ.

zdroj: goal.com

Subscribe
Notify of
6 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

6
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x