Domov Prestupy Real nepôjde po Haalandovi, chce Endricka

Real nepôjde po Haalandovi, chce Endricka

Los Blancos vsadili na 16-ročného mladíka a súhlasia s hlavnou požiadavkou, ktorú chcelo okolie mladého Brazílčana splniť.

Autor: Marek
0 komentár

Endrick naďalej upútava pozornosť futbalového sveta s Realom Madrid na čele pretekov, kde sa zdá, že má navrch.

Zástupcovia Los Blancos ako prví pozvali rodičov a hráča, aby zistili, čo by pre nich znamenalo, keby podpísal zmluvu s Realom Madrid.

Spoznali Madrid a Valdebebas, ktorý môže byť od júla 2024 pôsobiskom mladého hráča. Položili základy k tomu, aby si hráč vybral práve klub zo španielskej metropoly.

O mesiace neskôr boli tiež prví, ktorí išli do Brazílie sledovať Endrickove zápasy v roli profesionálneho futbalistu. Nikdy sa nevzdávali, boli ostražití a dali si záležať aj na vzťahoch s agentom aj rodinou.

Jednou z priorít Endricka a jeho okolia bolo aj to, aby sa v budúcnosti nestretol v klube s Erlingom Haalandom.

V lete 2024, keď bude mať Endrick 18 rokov a môže prestúpiť do Európy, bude mať Haaland 24 rokov. Samozrejme, hráč nebude mať žiadny vplyv na zloženie daného tímu, ale môže odmietnuť podpísať zmluvu s jedným alebo druhým klubom v závislosti od svojich plánov.

Haaland už nie je prioritou

Real Madrid prípadný podpis Nóra nepovažuje za prioritu. Je pravda, že v jeho zmluve s Manchestrom City je klauzula, ktorá mu umožňuje odísť v lete 2024, ale Real Madrid neuvažuje o prestupe Nóra.

Pochybnosti vyvolávajú zranenia, s ktorými sa útočník potýka, ale problémová je aj mzda, ktorú dostáva, ktorá sa podľa správ z Anglicka pohybuje okolo milióna eur týždenne, čo je suma, ktorá je pre Real Madrid neprípustná.

Čo sa za posledné dni zmenilo, keď aj samotná Barcelona hlási o dominantnom postavení Realu Madrid ohľadom Endrickovej budúcnosti?

Brazílčanovo okolie už vie, ako Los Blancos uvažujú o Haalandovi. Predstavitelia klubu oslovili Palmeiras a stále podnikajú kroky na zabezpečenie dohody o transakcii, ktorá sa bude pohybovať na úrovni 60 miliónov eur.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x