Domov Novinky Real nemá vplyv na súčasnú situáciu Mbappého

Real nemá vplyv na súčasnú situáciu Mbappého

Kráľovský klub je v súčasnosti nútený dôverovať štábu francúzskej reprezentácie a tamojšej federácii, pokiaľ ide o hráčov zdravotný stav a jeho prípadnú operáciu alebo odpočinok.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Real Madrid momentálne nemá žiadne slovo pri situácii Kyliana Mbappého. Počas stretnutia s Rakúskom sa útočník zrazil s protihráčom a zlomil si nos.

Formálne klub stále čaká na oficiálne predstavenie kapitána Francúzska ako nového hráča Realu Madrid, ale ten je momentálne pod kontrolou francúzskej reprezentácie

Napriek oficiálnemu oznámeniu o jeho príchode je potrebné si uvedomiť, že útočník je do 30. júna stále hráčom PSG.

Otázne je, do akej miery je francúzska reprezentácia ľahostajná k zraneniu Kyliana, je celkom logické si to myslieť. Za Mbappého zranenie je teraz zodpovedný výlučne francúzsky národný tím.

Na jednej strane sa Real Madrid upokojuje, pretože jeho dôvera vo francúzske lekárske služby je úplná a absolútna. Na druhej strane vo Valdebebase logicky panujú obavy, čo sa môže stať so zdravotným stavom hráča, ktorého výkon v piatkovom zápase proti Holandsku ešte nie je odsúdený na zánik, hoci tréner už oznámil, že Mbappého čaká operácia, ktorú však môže podstúpiť až po turnaji.

Real Madrid zostáva v pohotovosti a veľmi pozorne sleduje, čo sa môže stať s Mbappém a jeho prípadnou operáciou, ktorá by mohla podmieniť začiatok pôsobenia útočníka v klube.

Lekárske služby kráľovského klubu aspoň zatiaľ nemôžu zasiahnuť a držia palce, aby nové nešťastie v podobe úderu do postihnutého miesta ešte viac neskomplikovalo už aj tak zložitú situáciu.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x