Domov Prestupy Real Madrid stanovil cenu Brahima Diaza na 30 miliónov eur

Real Madrid stanovil cenu Brahima Diaza na 30 miliónov eur

Autor: Michal
5 komentárov

Španielsky špílmacher zaujal v uplynulej sezóne na hosťovaní na San Siro. Rossoneri sa ho teraz snažia podpísať.

Goal môže potvrdiť, že AC Miláno rokuje o podpísaní zmluvy s Brahimom Diazom na dobu neurčitú. Real Madrid stanovil požadovanú cenu za záložníka na 30 miliónov EUR (26 miliónov GBP / 37 miliónov dolárov).

Zdá sa nepravdepodobné, že by túto sumu Milan dokázal zabezpečiť.

Je pravdepodobnejšie, že Diaz by sa pripojil k Milánu na ďalšie hosťovanie, alebo by Madrid predal Španiela do Milána s klauzulou o spätnom odkúpení.

Záložníkovi sa v radoch Zinedina Zidana ťažko hľadal riadny hrací čas a napriek tomu, že si počas svojej prvej celej sezóny v klube vyzdvihol medailu víťazov La Ligy, Blancos sa rozhodli poslať ho do Milána na obdobie 2020 -21 kampaň.

Diaz počas hosťovania na San Siro zaujal. V drese Rossoneri strelil sedem gólov a pridal štyri asistencie v 39 vystúpeniach vo všetkých súťažiach.

Dvadsaťjedenročný mladík zažiaril v Európskej lige, a taktiež pomohol zabezpečiť druhé miesto v Serii A.

Kde bude Diaz hrať v sezóne 2021-22?

Diaz sa vráti do Realu, keď na konci mesiaca vyprší jeho zmluva o hosťovaní v Miláne. Zostávajú mu ešte štyri roky zmluvy na Santiago Bernabeu – kde Carlo Ancelotti práve nahradil Zidana ako nového hlavného trénera.

Talianski giganti sa teraz pokúšajú o trvalý prestup, ale Blancos stále veria, že sa v budúcnosti môže stať kľúčovým hráčom klubu.

Goal zistil, že Real bude Diazov odchod zvažovať, iba ak bude splnené ich ocenenie vo výške 30 mil. EUR a bude zahrnutá doložka o spätnom odkúpení, ktorá mu umožní priviesť ho späť na Bernabeu za podobnú cenu.

Trinásťnásobný majster Európy je tiež otvorený predĺženiu hosťovania bývalého hráča City na pôde San Siro. Zostáva však otázne, či je možné dosiahnuť kompromis s Rossoneri.

Ancelottiho vplyv

Ancelotti má na starosti množstvo naliehavých problémov. Goal sa dozvedel, že si urobí čas aj na posedenie s Diazom, aby prediskutovali jeho budúcnosť.

Talian sa chce lepšie spoznať so Španielom skôr, ako sa rozhodne či by jeho talent mohol v budúcej sezóne zúročiť na Bernabeu.

Subscribe
Notify of
5 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

5
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x