Domov Novinky Real Madrid si vyhliadol nového „Ramosa“

Real Madrid si vyhliadol nového „Ramosa“

Bude po dlhšom čase Real znova loviť v Seville?

Autor: Michal
0 komentár

Legendárny hráč a kapitán Realu Madrid Sergio Ramos hrá túto sezónu v Seville. 37-ročný hráč má stabilný herný čas, čo ukazuje, že je stále schopný hrať na špičkovej európskej úrovni. V lete bol spájaný s potenciálnym návratom na Santiago Bernabeu. Zdá sa však že Los Blancos majú záujem o jedného z jeho spoluhráčov.

Dlhodobá budúcnosť Daniho Carvajala ako pravého obrancu Realu Madrid je neistá. V tejto sezóne sa po neuspokojivej sezóne 2022/23 zlepšil. No nutno dodať že o pár dní dovŕši 32 rokov.

Real Madrid teda potrebuje nájsť dlhodobého nástupcu na pravom obrancovi. Vyzerá to tak, že ich zaujal jeden z najsľubnejších mladíkov Sevilly.

Ako informoval Fichajes (prostredníctvom The Hard Tackle), Juanlu Sanchez je hlavným prestupovým cieľom Realu Madrid. Los Blancos sú ochotní zaplatiť poplatok 30 miliónov eur za získanie obrancu Sevilly.

Real Madrid je pripravený zaplatiť poplatok 30 miliónov eur za podpísanie „ďalšieho Sergia Ramosa“

Nie je prekvapením, že Juanlu bol nazvaný „Ďalší Ramos“. Real Madrid získal Španiela ešte v roku 2005 zo Sevilly za poplatok 27 miliónov eur, čo bol vtedajší rekord za španielskeho obrancu.

Samozrejme, ak by Juanlu skutočne prišiel do Realu Madrid, boli by naňho kladené veľké očakávania, najmä pre porovnávanie s Ramosom. Dôležité by bolo dať mu čas na prispôsobenie sa.

Juanlu má stále len 20 rokov a len nedávno sa začal presadzovať v základnej jedenástke Sevilly. Potenciál tu určite je. Nie je to však niekto, kto by prišiel a bol okamžite stálicou prvého tímu Realu Madrid. Pravdepodobne by potreboval rok alebo dva, kým urobí taký výkonnostný skok.

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x