Domov Mužstvo Real Madrid prvýkrát stratil body, s Bilbaom remízoval 1-1

Real Madrid prvýkrát stratil body, s Bilbaom remízoval 1-1

Autor: Administrátor

Zápas začal opatrnejšie na oboch stranách. Prvú vážnejšiu šancu mal hráč Bilbaa Williams, ktorý vystrelil z hranice pokutového územia, ale jeho prízemná strela skončila tesne vedľa pravej žrde Courtoisa.
Iniciatívu následne prevzal Real Madrid, ale aj napriek vynaloženej aktivite to boli domáci, ktorí sa dokázali ujať vedenia v zápase. V 32. minúte poslal loptu do šestnástky Susaeta a pred bránkovou čiarou bolo hneď niekoľko hráčov. Najlepšie sa tam zorientoval Iker Muniain a ten loptu poslal do siete.
O šesť minút neskôr našiel Sergio Ramos Modrića, ktorý si loptu pripravil na ľavačku, ale jeho trelu vyrazil dobrým zákrokom brankár Simón.

V druhom polčase čakala bielych jasná úloha. Otočiť nepriaznivý stav 1-0. Pomerne skoro sa podarilo vyrovnať, stalo sa tak v 64. minúte, kedy Gareth Bale poslal presný pas do pokutového územie, kde si na loptu nabehol Isco a hlavou rozvlnil sieť Bilbaa.
O štyri minúty neskôr mohli byť Los Blancos vo vedení, Asensio sa rútil sám na brankára, ale Simón ho perfektne vychytal a Marcovi pokazil radosť z možného gólu.
Do konca zápasu sa žiaľ už nepodarilo streliť Merengues gól, aj keď tomu mali niekoľkokrát blízko a tak sa po prvýkrát v sezóne museli uskromniť aj s remízou.