Domov Novinky Real Madrid pripravený počúvať ponuky za Hazarda

Real Madrid pripravený počúvať ponuky za Hazarda

Autor: PDReal
1744 videní

Trpezlivosť Realu Madrid s Edenom Hazardom dosiahla hranicu a Belgičan bude umiestnený na prestupový trh rovnako ako niekoľko ďalších členov tímu.

Hazardov prípad je však iný, pretože v roku 2019 pricestoval ako ďalšia superstar klubu. Zranenia a ďalšie okolnosti však dotlačili Hazada až k dverám zo Santiago Bernabeu. Klub je ochotný vypočuť všetky ponuky.

Jeho výkony keď bol fit, neponúkli dostatočné dôkazy o tom že by mohol predvádzať podobné tým pred podpisom z Chelsea za 100 miliónov eur. Jeho prezentáciu sledovalo na Estadio Santiago Bernabeu 50 000 fanúšikov.

Realu Madrid zostávajú štyri zápasy, aby sa Hazard pokúsil zvrátiť svoju situáciu. Eden sa musí snažiť pomôcť v boji o titul v LaLige Santander. Ani to však stačiť nemusí.

Hazardovo vystúpenie na Stamford Bridge

Obraz Hazarda, ktorý sa smeje so svojimi bývalými spoluhráčmi z Chelsea ešte viac naklonil misky váh. Napriek tomu že rozhodnutie umiestniť Hazarda na trh bolo diskutované už niekoľko týždňov.

V zápase nebol Hazard vodcom. Nikdy nebol známy svojimi vodcovski schopnosťami, ale jeho športové výkony zvykli byť kľúčové a spoluhráči ho plne rešpektovali.

V šatni Realu Madrid sa jeho kredit znížil. Len málo ľudí očakávaja že Hazard vyprodukuje čarovné predstavenie, ktoré môže vyhrať zápas.

Podobný sentiment panuje aj v zasadacej miestnosti. Z jeho smoly na začiatku je teraz sklamanie pre jeho výkonnostné úrovne a prístup.

Pokiaľ ide o jeho vzťah s fanúšikmi, má štastie že zápasy sú za zatvorenými dverami. Inak by asi nevôlu fanúšikov pocítil oveľa tvrdšie. Existujú však aj iní, ktorí veria že plné štadióny ho mohli viac motivovať.

Hazardova zmluvná situácia

Hazard má ešte tri roky platnú zmluvu a Real Madrid musí ešte úplne amortizovať platby Chelsea.

Jeho hodnota zjavne klesla. Napríklad spoločnosť Transfermarkt ho teraz hodnotí na 40 miliónov eur. V čase svojho prestupu do Španielska to bolo 150 miliónov eur.

V minulej sezóne mohol nastúpiť iba v 22 zápasoch, pričom v aktuálnej sezóne má na konte 18.

Zidane vždy miloval tohto hráča a dokonca ho chcel v Reale Madrid ešte v roku 2012, pred jeho prestupom do Chelsea. Keď bol k dispozícii, Zidane s ním počítal.

Real Madrid však teraz bude pozorne počúvať ponuky za vyhaslú hviezdu.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
12 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

12
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x