Domov Novinky Real Madrid predložil Ceballosovi ponuku na novú zmluvu

Real Madrid predložil Ceballosovi ponuku na novú zmluvu

Španielsky stredopoliar je bližšie k zotrvaniu v klube. Musí už len urobiť konečné rozhodnutie. Návrh klubu je blízko jeho pôvodným očakávaniam.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Real Madrid urobil v posledných hodinách krok a predložil Danimu Ceballosovi novú ponuku na predĺženie zmluvy. Návrh sa blíži tomu, čo očakáva samotný stredopoliar, no stále nespĺňa očakávania hráča.

Napriek tomu sa zdá, že obe strany sú veľmi blízko k dosiahnutiu dohody a k tomu, aby hráč zostal v hlavnom meste Španielska.

Ostatné tímy stále čakajú, čo sa stane so Ceballosovou budúcnosťou. Okrem Betisu ho sledujú aj kluby Serie A. Isté je, že Ceballos vždy považoval Real Madrid za prioritu. Ešte v januári sa zdalo, že najlepšie pre Ceballosa bude odísť, ale rozhodol sa bojovať o minúty na ihrisku.

Kľúčové dni

Rovnako ako v prípade Asensia minulý týždeň, Real Madrid urobil posledný krok. Kým útočník ponuku odmietol, stredopoliar to stále prehodnocuje, no nová ponuka naklonila misky váh v prospech zotrvania v klube.

V oboch prípadoch majú vedenie, ale aj samotní hráči v úmysle stráviť pár dní nad konečným rozhodnutím, čo ďalej. Los Blancos plánujú to isté aj v prípade Nacha.

Carlo Ancelotti dal minulú sobotu jasne najavo, že odchod ktoréhokoľvek z troch hráčov by bol pre neho bolestivý. Taliansky tréner, im nedokáže zaručiť to, čo chcú, čo nie je nič iné ako väčšia rola v tíme a minúty, ktoré Ceballos naberal v priebehu sezóny, no stále to pre neho nie je dostačujúce.

Príchod Bellinghama je ďalším faktorom, ktorý má veľký vplyv na rozhodnutie Ceballosa. Angličan bude v základnej zostave, ako sa od hráča za 100 miliónov eur očakáva, čo ešte viac sťaží Španielovi zabezpečiť si vytúžené miesto v zostave.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x